بیمه و دیابت

روز 14 نوامبر روز جهانی بیماری قند، برای اولین بار در سال 1991 توسط سازمان بین المللی دیابت و بهداشت جهانی برای اعلام خطر بیماری دیابت در سرتاسر جهان معرفی شد.

هر ساله روز جهانی دیابت با موضوعات و مقالاتی در رابطه با دیابت برگزار می شود. امسال هم انجمن دیابت کانادا، کنفرانسی در آتاوا 7 نوامبر با حضور بیش از 20 دانشمند و محقق برجسته از سراسر کانادا درخصوص موضوعات و مقالات شامل دیابت، مدیریت و تحقیق و آمار، روش زندگی افراد دیابتی و آسیب پذیری های دیابت برگزار شد.

آیا می دانید، بیش از 193 میلیون نفر از اینکه بیماری دیابت دارند بی اطلاع هستند.

امروزه ميليون‏ها نفر از این بيماري رنج مي‌برند و اين درحالي است كه بررسي‏ها نشان داده‌اند سن ابتلا به اين بيماري روزبه‌ روز در حال كاهش است و می توان گفت یکی از بزرگترین ریسک و خطر اطراف ما است.

و اما از نقطه نظر مالی؟ ما احتمالا باید همان جانب احتیاطی را در نظر بگیرم که برای هر گونه احتمال خطر سلامت دیگر، حال سوال این است که در صورتی که بیماری بر توانایی ادامه زندگی ما تاثیر گذاشت چگونه به زندگی ادامه دهیم ؟ و یا حتا اینکه در آن زمان به دنبال بیمه مناسب باشیم، امکان پذیر است؟

محققان سلامت عمومی باور دارند که بیماریهای ناشی از قند ( دیابت، چاقی مفرط، علایم متغیر و باقی آنها ) منجر به افزایش تعداد ملاقات با پزشک، بستری شدن های طولانی و متناوب تر، مصرف داروی بیشتر و مراقبت های سرپایی می شود که تمامی اینها تقاضا برای سیستم سلامت را افزایش خواهد داد. به عنوان مثال، آژانس سلامت کانادا تخمین می زند که داشتن دیابت احتمال بستری شدن یک فرد را سه برابر می کند.

بیمه بیماریهای سخت می تواند از 25000 تا 2000.000 دلارمعاف از مالیات، پوشش در اختیار متقاضی قرار دهد. برای هر یک از ما چنین شرایطی ممکن است پیش آید بیمه در این خصوص موجب می شود از نظر مالی پوشش مناسب داشته باشیم و از پس هزینه های مالی و تعهدات برآییم.

 

ترجمه و منابع:   diabetes.ca    و  www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

 

 

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ