تاثیر عمده ایی بر مالیات بردرآمدمان

نمایی از تصمیماتی که می تواند تاثیرعمده ایی بر مالیات بردرآمد در طی مدت چند ماه آینده داشته باشد، وجود دارد اما نیاز است که ازهم اکنون در مورد آن فکر کنیم.

RRSP طولانی مدت

در یک حالت مشابه، اگر 71 مین تولدتان درسال 2016 باشد شما باید قبل از 31 دسامبر هم همه چیز را از RRSP  تان بردارید ( که می توانست آغازی برای یک صورتحساب مالیات خیلی زیاد باشد ) یا همه RRSP تان را در یک وسیله “انتقال پرداخت” مثل RRIF یا registered retirement income fund یا یک حقوق یا مقرری سالانه منتقل کنید و بله ” پرداخت ” از حالا به بعد به معنی این است که شما مجبور خواهید بود که هر ساله کمترین حد برداشت را داشته باشید.

این برداشت ها مالیات پذیر خواهد بود و اگر درآمد کل تان  بیشتر از 72809 دلار ذکر شود، آنها می توانند Old Age pension تان را کاهش دهند. لازم است از قبل برنامه ریزی هایی برای آن انجام شود.

مقدار جدید مالیات

اصل دیگری که سال گذشته توسط دولت فدرال برقرار شد، مقدار جدید مالیات بود. یک مسئله دیگر که باید درباره اش با متخصص مالیات صحیت کنید، در صورتی که خودتان صاحب تجارتی بوده و نیاز به تصمیم گیری بر چگونگی تقسیم مالیات تان بین حقوق و سود سهام دارید.

سایر مواردی که باید لحاظ شوند شامل تاثیر تصمیم تان بر وجود شرایط تان برای درآمد بر پایه برنامه های دولت با RRSP آغاز می شود .

چرا منتظر RESP بمانیم؟

اگر برنامه مشارکت (registered education saving plan (RESP  را دارید چرا آنرا پیش از پایان سال انجام نمی دهید؟ هر مشارکتی شما را محقق دریافت کمک دولتی برای سالی که مشارکت انجام گرفته، می سازد. بله این مبلغ انباشته می شود اگر می خواهید کمک دولتی 2016 را دریافت کنید نیاز دارید که هم اکنون مشارکت کنید.

این به شما اجازه دریافت (Canada Education Saving Grant (CESG که برابر 20 % از مشارکت تان با حداکثر 7200 دلار برای طول عمر برنامه است همراه با مقدار اضافه بستگی به استان شهروندی تان می دهد.

زمان صحبت کردن با فرد متخصص 

زمانی که در حال صحبت درباره برنامه ریزی هستیم اگر راه و روش مالی تان درگیر یک مقدار پیچیدگی شد و از ابزارهایی مثل Corporate –class mutual funds، بیمه عمر یا قرارداد مقرری سالانه یا family trust استفاده کردید، ممکن است بخواهید به این مسئله توجه کنید که همه این خط مشی ها تحت تاثیر قانون و همچنین بودجه انتهای فوریه درمورد corporate – class funds می باشد. انتهای امسال می تواند زمان مناسبی برای پس انداز بر اساس توصیه های متخصص تان باشد.

برای داشتن یک تصویر کامل بهترین حالت این خواهد بود که با نماینده مالی مشترک تان و یا مشاور security مالی تان یا حسابدارتان یا متخصص مالیات تان … تا زمانی که زمان باقی است، تماس بگیرید.

Some rules to remember HBP : 

آیا شما درباره استفاده از (Home Buyer’s Plan (HBP برای تامین مبلغ اولیه خانه فکر می کنید؟ ایده خوبی است از آنجایی که HBP به شما اجازه برداشت از RRSP تا برای این هدف را می دهد.

اقتباس   Actualis و  www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ