پیش گیری از اتفاق عجیب در 2017

چه کاری می توان در روزهای پایانی امسال انجام داد ؟

سود و زیان  در 2016

اگر در فکر سرمایه گذاری هستید باید سود و زیانش را در نظر بگیرید اگر زیانی را در 2016  تشخیص می دهید، می توانید آنرا برخلاف سود هنگفت امسال یا 3 سال گذشته اعمال کنید و بنابراین مالیات بر درآمدتان را بهبود ببخشید و همچنین آیا در جستجوی سود هنگفت هستید؟ در این مورد بررسی کنید که اگر زیان های هنگفتی در سالهای گذشته داشته اید آیا می توانید آنها را برای سود امسال اعمال کنید؟

تخصیص سودهای هنگفت از طرف دیگر، اگر در فکر سرمایه گذاری مشترک هستید در نظر داشته باشید که برخی از این سرمایه گذاری ها سود هنگفت به دارندگان سرمایه مشترک در انتهای سال پرداخت می کنند مگر اینکه این سود های هنگفت به شکل سود سهام، سود های هنگفت در یک حساب بدون مالیات مثل RRSP یا TFSAپرداخت شوند و در زمانی که مالیات بر درآمد آینده را پرداخت می کنید آنها شامل مالیات خواهند بود.

 

CCB بدون  مالیات
در صورت داشتن فرزند توجه داشته باشید که new Canada child Benefit) CCB) که جولای امسال معرفی شد بدون مالیات است.

 

TFSA 5500$

در نظر داشته باشید که دولت فعلی محدوده سالانه TFSAرا از 10000 دلار که دولت  قبل ارایه کرده بود به 5500دلار بازگردانده است بنابراین مراقب سود هنگفت مازاد باشید و همچنین در صورتی که درباره برداشت از TFSA تان فکر می کنید ایده خوبی خواهد بود که آنرا پیش از 31 دسامبر انجام دهید.

 

Security در سن 65

این نیز تغییر دیگری است که دولت جدید تدارک دیده که ما دوباره می توانیم شروع به دریافت age security , OAS pension در سن 65 سالگی کنیم. در دولت محافظه کاران سن واجد شرایط تا سن 67 سالگی افزایش یافته بود. اما در صورتی که به بازنشستگی فکر می کنید یک عامل دیگر می تواند بر محاسبات شما تاثیر داشته باشد. در هر صورت فراموش نکنید در صورتی که درآمد کل تان فراتر از 72809 دلار باشد شما مجبور خواهید بود که مقداری یا همه سود OAS تان را پرداخت نمایید.

اقتباس   Actualis و  www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ