بیمه مسافرتی و آیا می دانید ؟

شما می توانید از تمامی دستگاههای الکترونیکی قابل حمل به جز تلفن های همراه در طول پرواز در صورتی که در حالت پرواز باشند، استفاده کنید. خط هوایی تان را برای اجازه استفاده بررسی کنید زیرا برخی از ارائه کنندگان خدمات، اجازه استفاده نمی دهند.

  • اجسام لبه تیز یا نوک تیز این اجسام ( مثل شمشیر، کاتر، تبر و …) که می تواند منجر به جراحات جدی شوند، قدغن هستند.
  • مواد آرایشی، بهداشتی شخصی، اجازه همراه داشتن مواد ارایشی، بهداشتی شخصی در صورت موافقت با محدودیت  liquids, aerosols and gels امکان پذیر می باشد.

در ساکهایی که تحت بازرسی قرار می گیرند مقدار خالص هر ماده نباید متجاوز از 5/0 لیتر یا 5/0 کیلو باشد. مواد مایع یا گاز برای ورزش یا استفاده خانگی تنها در ساک هایی که تحت بررسی قرار می گیرند، مجاز هستند.

سوپاپ های انتشار در ظروف مایع یا به صورت گاز باید توسط یک کلاهک یا سایر ابزارها جهت پیش گیری از انتشار مواد، محافظت شوند. برای دیدن جزئیات بیشتر لطفا با CATSA’s Complete Items List مشاوره کنید. شما می توانید ترکیب حداکثری 2 کیلو یا 2 لیتر مواد بالینی غیر رادیواکتیوی و مواد آرایشی بهداشتی شخصی را به همراه داشته باشید .

صندلی چرخ دار یا سایر وسایل کمکی که با باطری کار می کنند از پیش با خط هوایی تان برای انتقال  صندلی چرخ دار یا سایر وسایل کمکی که با باطری کار می کنند، هماهنگ کنید. با خط هوایی تان برا ی تعیین باطریها و هر گونه شرایط اضافه هماهنگ کنید.

هر یک از موارد ذکر شده می تواند خسارت زیادی به مسافر وارد کند. ممکن است برای شما، این سوالات پیش بیاید مانند: شرکتهای بیمه چه چیزهایی را پوشش می دهند و یا چه چیزهایی را پوشش نمی دهند؟و همچنین آیا برای اخذ بیمه شرایط سنی وجود دارد؟و آیا می توان با یک بیمه مسافرتی، چندین مسافرت داشت؟ شما می توانید برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه با ما تماس بگیرید.

 

اقتباس    www.cover4u.ca   و  travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

 

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ