بیمه بیماری‌های سخت برای کودکان

بیمه بیماری‌های سخت کودکان، می‌تواند از یک ماهگی قابل صدور باشد. همچنین نوعی پس انداز در این بیمه وجود دارد که به همگان فرصت می‌دهد تا برای آینده عزیزان خود برنامه ریزی داشته باشند. این نوع بیمه در کنار پوشش بیماری‌های سخت رایج  (۲۵مورد متداول) می‌تواند ۶ مورد بیماری مخصوص دوران کودکی را نیز پوشش دهد.

به طور کلی دو دسته پوشش بیماری در این نوع بیمه دیده می‌شود:
حالت اول : ۲۸بیماری، شامل ۳ مورد بیماری‌های دوران کودکی ( Autism، Rett Syndrome، Cystic Fibrosis )
حالت دوم :۳۱ بیماری شامل ۶ بیماری دوران کودکی ( Autism – Ret Syndrome – Cystic Fibrosis – Type 1 Diabetes Mellitus – Cerebral Palsy – Muscular Dystrophy )

بطور کلی سه حالت در این نوع بیمه وجود دارد. پول‌های پرداختی حق بیمه در زمان‌های مختلف معاف از مالیات به شرح زیر خواهد بود:

1-  در صورت قطع پرداخت بیمه پس از ۵ سال،  ۲۵% حق بیمه پرداختی را می‌توانید دریافت کنید.

2- در صورت قطع پرداخت بیمه پس از ۱۰ سال،  ۵۰% حق بیمه پرداختی را می‌توانید دریافت کنید.

3- در صورت قطع پرداخت بیمه پس از ۲۰ سال، ۱۰۰% حق بیمه پرداختی را می‌توانید دریافت کنید.

برای دریافت وجه بیمه پرداختی، حق انتخاب‌های بسیار متنوعی دارید. در صورت عدم مطالبه پول از شرکت بیمه  هر دو طرف معادله دریافت کننده هستید.

مبلغ دریافت شده از حق بیمه پرداختی می‌تواند: صرف پیش خرید خانه، هزینه تحصیل فرزندان یا شروع بیزینس مناسب باشد.

علاوه بر دو طرف معادله، طرف سوم و چهارم هم وجود دارد، که برگشت پول یا اصل مبلغ بیمه شده بین ۲۵هزار دلار تا ۲۵۰ هزار دلار می‌باشد که در صورت فوت فرزند به شرح زیر پرداخت خواهد شد.

(توجه داشته باشید که این مطلب ربطی به بیمه عمر ندارد و  می‌توان بیمه‌های دیگری هم به بیمه بیماری‌های سخت کودکان اضافه کرد).

1- در هنگام فوت، ۱۰۰% مبلغ پرداخت شده از طرف شما به بیمه یا ۵۰% مبلغی که در بیمه نامه ذکر شده است، پرداخت خواهد شد (عدد بزرگتر مورد نظر است).
2- در هنگام فوت، ۱۰۰%حق بیمه پرداختی و یا ۱۰۰%مبلغی که زمان قرارداد در بیمه نامه پذیرفتید (بسته به بزرگترین عدد)، پرداخت خواهد شد.

*مبلغی در هنگام فوت پرداخت نخواهد شد، چرا که شما این انتخاب را قبول نکردید. مورد دیگر، حالتی است که شما ضمن داشتن حق انتخاب بیمه نامه برای تمام طول عمر،  تنها با پرداخت ۲۰سال می‌توانستید از امکانات بیمه نامه بدون پرداخت وجه بیمه در تمام طول عمر  برخوردار شوید.

به این معنی که:

1- مریضی سخت در دوران کودکی و قبل از سن بلوغ پیش نیامده است .

2- قصد ابطال بیمه نامه را ندارید .

3- فوت صورت نگرفته و دریافت کننده مبلغ بیمه نامه نیستید .

حال می توانید بیمه نامه را با پوشش‌های معمول ۲۵بیماری ادامه دهید.

همانطور که ملاحظه کردید بیمه‌ها طراحی‌های مختلفی دارند، بنابراین به نفع ما است که در زمان اخذ بیمه از مشاوری متخصص کمک بگیریم.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ