سبک سفر کنید ، البته با بیمه

در صورت امکان، همواره سبک سفر کنید و از خودتان در برابر دزدیده شدن یا مفقود شدن پول یا اشیای قیمتی محافظت کنید. در صورتی که بار زیادی به همراه نداشته باشید، آسیب پذیری کمتر و راحتی بیشتری خواهید داشت.

یک کیف دستی ایده آل به راحتی قابل حمل بوده و دارای زیپ داخلی، قفل و بند چرمی محکم برای ایمنی بیشتر خواهد بود. بهترین راه حمل کیف این است که آن را در جلوی رویتان و نزدیک بدنتان که خارج از دسترس ولگردان است، حمل کنید. تنها چیزهایی را حمل کنید که سبک بوده و توان مالی خریداری مجدد آنها را در صورت مفقود شدن دارید.

تلاش کنید که حداقل یک دستتان همواره آزاد باشد. این به شما کمک خواهد کرد که شلوار یا جلیقه جیپ دار پوشیده و اسباب و مدارک سفرتان را در آنها نگه داری کنید. به اطرافتان توجه کنید و چشمتان به جیب برهای دور و بر باشد.

از به معرض نمایش گذاشتن دوربین گران قیمت، جواهرات و سایر وسایل گرانبها که شما را یک مسافر پولدار نشان می دهد، اجتناب کنید.

از کلاهبردای کارت اعتباری اگاه باشید. هرگز کارت اعتباری تان را خارج از محدوده دیدتان قرار ندهید.

هر چیز ضروری را که برای سفرتان حیاتی هستند درکیف کمری یا کیف گردنی تان پنهان کنید گذرنامه، بلیط قطار یا هواپیما، کارت اعتباری، چک های مسافرتی، پول نقد، یک نسخه از بیمه نامه تان، نسخه های درمانی و اطلاعات تماس با پزشک تان.

نسخه های همه مدارک مهم سفر را در چمدانتان، برای مواردی که اصل مدارک مفقود یا دزدیده شود، به همراه داشته باشید.

در مسافرت های طولانی مدت یک چمدان چرخدار یا کوله پشتی داشته باشید و در مسافرت های کوتاه تر یک کوله پشتی کوچک یا کیف دستی داشته باشید.

همواره چمدانهایتان را قفل کنید. دو سری از کلیدها را به همراه داشته باشید.

از برچسب هایی که اطلاعات شخصی تان را از دید افراد مشکوک به دزدی پنهان می کند استفاده کنید .

همواره وسایلتان را خودتان بسته بندی نموده و در هنگام سفر خارج از دید قرار ندهید. از افرادی که سعی در گذاردن اشیایی در جیب تان یا در وسایل تان دارند، برحذر باشید.

اقتباس   www.cover4u.ca     و    travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

 

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ