توجه به بزرگترین سرمایه

فرزندمان بزرگترین دارایی ما محسوب می شود برای آنها آرزوها داریم و بسیار خوب خواهد بود که به فکرامروز و آینده فرزندمان با تهیه بیمه و برنامه ریزی های مالی در بهترین زمان باشیم.

سلامتی کودک شما شامل سالم بودن از لحاظ جسمی، روحی و اجتماعی می باشد. بیشتر والدین مسایل اصلی سلامت نگه داشتن کودکان مثل فراهم کردن غذاهای سالم، داشتن خواب کافی و فعالیتهای جسمانی را می دانند.

پیشنهاد درستی خواهد بود که بزرگترین دارایی هرخانواده را از نظر سلامتی و مالی مورد پوشش قراردهیم.

چرا که آتیسم در دنیای امروز یکی از بیماری هایی است که نباید آن را نادر و غیر قابل وقوع بدانیم. مانند همیشه فراموش نکنیم قبل از وقوع اتفاق می توان برای کم کردن عواقب آن هر کاری کرد، در حالی که پس از آن این شرایط از بین رفته است، از طرفی دیگر صندوق پس انداز تحصیلی RESP، تضمین ورود فرزندانمان به دریچه دیگری از زندگی است.

امروز که آنها کوچک هستند، زمان توجه به آینده تحصیلی آنهاست. شما می توانید با توجه به درآمدتان درصورت واجد شرایط بودن با قرار دادن مبلغی ناچیز درصندوق پس انداز تحصیلی، به محض افتتاح حساب از 500 دلار کمک دولتی و تا سقف 9200 دلار از کمک دولتی و همچنین از بهره مرکب سرمایه گذاری با توجه به طول زمان برخوردار شوید.

بیماری آتیسم، یکی از بیماری هایی است که مانند دیگر بیماری ها نمی توان رخداد آن را پیش بینی کرد.  بیمه بیماری های سخت می تواند تا سقف 32 بیماری سخت را تا مبلغ 250 هزار دلار برای کودکان، پوشش دهد.

توصیه می شود از بدو تولد نوزاد این بیمه اختیار شود چرا که پس از تشخیص بیماری در کودک، قادر نخواهیم بود بیمه ای اخذ کنیم.  این را در نظر داشته باشیم که اگر فرزندمان دچارهیچ یک از بیماری ها نشد این پول برای او پس اندازو به او برخواهد گشت.

از نکات مهم بیمه بیماری های سخت این است که فرد بیمه شده ملزم به ارایه اسناد هزینه های درمانی اش نیست. بلکه تنها تایید گزارش بیماری وی به شرکت بیمه کافی است.

اگر به آمار روز افزون بیماری ها نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که علیرغم اجباری نبودن این بیمه از طرف دولت، درجه اهمیت و ضرورت داشتن این بیمه نه تنها کمتر از بیمه های اجباری نیست بلکه بیشتر از آن است.

بی شک قبول دارید که هیچکس از لحظه بعد خود خبر ندارد. اینک که سلامت هستیم فکر کنیم که در صورت دچار شدن به بیماری سخت، چگونه با هزینه های سرسام آور زندگی و درمان به ویژه هزینه های بیماری آتیسم مواجه شویم.

اقتباس : www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ