سرمایه گذاری تضمینی

28 فوریه 2017 اخرین فرصت برای مشارکت RRSP سال 2016

حفظ سرمایه در برابر سقوط ارزش پول (سهام )، طلبکاران و فوت

-آیا می خواهید که از پس اندازهای شخصی خود محافظت کرده و همزمان دسترسی به بازارهای مالی که به صورت بالقوه رشد، با یک قیمت مناسب دارند، داشته باشید؟

سرمایه گذاری تضمینی چیست ؟(GIF)

سرمایه گذاری است که منحصرا توسط شرکت های بیمه قابل اجراست.

زمانی که شما قرارداد مناسب سرمایه گذاریتان را انتخاب کردید، از ضمانت حداقل 75 تا   100 درصد برای سپرده های سرمایه گذاری خود، بدون توجه به رکود بازار برخوردار می شوید و همچنین شما می توانید از سرمایه خود در برابر طلبکاران محافظت کرده و از طرفی دیگر دریافت پول برای عزیزانتان، هنگام وقوع فوت را میسر سازید.

از مزایای فوق:

Ø   رشد بالقوه

Ø    محافظت از طلبکار

Ø    پرداخت سریع  در صورت فوت

  • رشد بالقوه :

شما می توانید به بازار رشد بالقوه صد درصدی دسترسی داشته باشید و در این خصوص راههایی مطابق قدرت ریسک پذیری شما تنظیم شده که به صورت خودکار برای شما امکان پذیر است.

  • محافظت از طلبکار:

یکی دیگر از مزایای این گونه سرمایه گذاری در زمان وقوع ورشکستگی است، اگرسود مناسبی را درقراردادتان امضا کرده باشید، قرارداد شما از تصرف مستثنا خواهد بود. این امتیاز بویژه برای موسسان شرکت، افراد دارای شغل آزاد و افراد حرفه ایی مشخص بسیار مناسب است.

  • پرداخت سریع سود در صورت فوت :

در زمان وقوع فوت، پرداخت سرمایه تان بدون انحصار وراثت انجام و این در مقایسه با

فرایند معمول پرداخت های مربوط به املاک یک امتیاز بزرگ محسوب می شود. در صورتی که در سرمایه گذاری های رایج، وراث باید چندین ماه، برای دریافت ارث، منتظر بمانند.

حداقل مبلغ پیش پرداخت چقدر است ؟

حداقل مبلغ پیش پرداخت در قرارداد سرمایه گذاری متفاوت است و بستگی به راههای سرمایه گذاری دارد.

اقتباس   www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ