سرایت فرد به فرد

بیماریهای منتقل شونده از طریق خون مانند هپاتیت B و C و HIV از طریق فرد به فرد و با تماس مستقیم با خون آلوده و سایر ترشحات بدن منتقل می شود. احتمال سرایت را از طریق خودداری از روابط جنسی محافظت نشده، خودداری از استفاده از سوزن ها و سایر ابزارها برای استفاده دارویی، هر گونه وسایل و روند آرایشی و بهداشتی که احتمال پارگی پوست وجود دارد ( شامل طب سوزنی، سوراخ کردن و خال کوبی پوست ) و تنها در موارد ضروری و در مواقع انتقال اعضا و خون، کاهش دهید.

در برخی کشورها، تجهیزات انتقال خون و اعضاء به خوبی تحت بررسی قرار نمیگیرد و بنابراین احتمال انتقال ویروس را افزایش می دهد.

بیماریهای خاص می تواند از انسان به انسان بدون تماس فیزیکی مستقیم منتقل شود. ذرات ریز عفونی که در زمان عطسه و سرفه در هوا منتشر می شود می تواند منجر به آنفولانزا، بیماری مننژیت و مرض سل می شود. تماس نزدیک با افراد در اتوبوس، هواپیما و سایر محل هایی که نزدیک به یکدیگر هستند احتمال ابتلا را افزایش می دهد بنابراین دستانتان را دائما بشوئید.

بیمه مسافرتی با هدف دستیابی به آرامش روانی مسافر در طول سفر تبیین شده، بنابراین عاقلانه این است که با اخذ بیمه از پرداخت هزینه های سنگین در وضعیت های اضطراری جلوگیری کنیم. فراموش نکنید برای اینکه از 100 درصد پوشش بیمه استفاده نمایید حتمن قبل از مراجعه به بیمارستان و یا دکتر و مراکز درمانی سرپایی با شماره تلفنی که در بیمه نامه و یا کارت بیمه نامه مسافرتی جهت مواقع اضطراری درج شده  تماس گرفته شود.

همچنین در صورت نیاز پس از خروج از بیمارستان 2 تا 3 بار مراجعه به پزشک، جهت هر مورد مریضی و یا تصادف قابل مراجعه و پیگیری است و همینطور در صورت مراجعه به پزشک خانوادگی و پرداخت هزینه، از طرف شرکت بیمه قابل پوشش است. راستی از نکات قابل توجه در بیمه مسافرتی ویزیتور به کانادا، پوششهایی نظیر فیزو تراپیست، کایروپراکتور و دکتر مربوط به استخوان است که شرکتهای بیمه پرداخت می کنند و مورد مهم دیگر، پوشش جهت پرستار خصوصی و دارو است.

اقتباس www.cover4u.caو  travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ