بازنشستگی آسوده

آیا ریسک های مربوط به بازنشستگی را می دانید؟ آیا برای آنها آماده هستید؟ شما می خواهید کارهایی که علاقمند هستید را پس از بازنشستگی انجام دهید اما در عین حال نگران حفظ پس اندازتان هستید.

با انتخاب و افتتاح حساب پس انداز بازنشستگی نزد شرکت بیمه نیازی به نگرانی نیست و می توانید بازنشستگی ایی داشته باشید و درآمد بازنشستگی شما برای کل زندگی تان تضمین شده و این بدین معنی  است که درآمدتان هرگز پایین نمی رود و حتی ممکن است افزایش یابد.

درآمد شما بر اساس سن شما در زمان اولین برداشت محاسبه می شود. سن شما تعیین می کند که هر سال، چه درصدی از ارزش حفظ شده قراردادتان را می توانید برداشت کنید. پس این مسئله، حتی در صورت رکود بازار، ربطی به طول عمر شما ندارد و شما می توانید همان مقدار را هر ساله برداشت کنید و در صورت وقوع فوت، وارث از پیش تایین شده توسط شما، دریافت کننده سود و سرمایه شما به همان میزان ارزش تضمین شده قراردادتان است. به این معنی که وارث شما دریافت کننده حداقل 100 درصد سپرده های شما، منهای مبالغی که در هر برداشت شما داشتید، خواهد بود.

صرف نظر از رکود بازار به درآمد بازنشستگی خود می رسید و دو راه برای افزایش آن نیز وجود دارد:
– آغاز مجدد بر اساس ارزش بازار و همچنین حق الامتیاز (Bonus ) ابتدا نگاهی به اولین روش می اندازیم، ارزش قراردادتان بر اساس عملکرد بازار ارزش یابد. آغاز مجدد هر سه سال رخ می دهد و ارزش بازار بالاتر از ارزش حفظ شده قراردادتان می شود. هر آغاز مجددی، درآمد تضمین شده زندگی شما را افزایش می دهد.
– در روش دیگر درآمد شما از طریق حق الامتیاز افزایش می یابد. شما در هر سالی که دریافت نداشته باشید می توانید حق المتیاز بدست آورید. حق المتیازها ارزش استفاده شده برای محاسبه درآمد بازنشستگی و تنیجتا درآمد تضمین شده زندگی تان را افزایش می دهد و این راهی برای رسیدن به سطح درآمد مورد نظرتان است.

امید به زندگی طولانی تر
شما نیاز به برنامه ایی برای داشتن یک بازنشستگی طولانی تر از والدینتان دارید زوجینی که هم اکنون 60 سال دارند شانس 50-50 دارند که یکی از زوجین تا سن 92 سالگی زندگی خواهد کرد.

رکود بازار
با نزدیک شدن به دوران بازنشستگی شما نیاز خواهید داشت که با محافظت از سرمایه گذارهایتان از خسارات جلوگیری کنید: افت بازار می تواند پس  اندازهای شما را از بین برده یا شما را مجبور کند که مقدار بسیار کمی را بتوانید حفظ کنید.

هزینه های بالای زندگی
شما نیاز خواهید داشت که مطمئن شوید درآمدتان به اندازه کافی در دوران بازنشستگی افزایش می یابد که با وجود تورم از کاهش قدرت خرید شما جلوگیری شود.

دردسرهای املاک
ثابت شده که تسویه املاک می تواند کاری پیچیده، زمانبر برای عزیزانتان باشد. اما با داشتن یک برنامه مناسب می توانید از برخی مشکلات و همچنین از پرداخت های سنگین دستمزد پیش گیری کنید.

به طور خلاصه، با انتخاب و افتتاح حساب پس انداز باز نشستگی نزد شرکت بیمه، بدون در نظر گرفتن مدت عمر شما، اجازه حفظ کارهایی که علاقمند هستید را حتی در صورت رکود بازار، می دهد. درآمد بازنشستگی شما برای کل طول عمرتان تضمین شده و حتی در صورت سر رسید آغاز مجدد و حق المتیاز  افزایش می یابد. این مدل حساب سرمایه گذاری تنها در شرکتهای بیمه وجود دارد و در بانکها عرضه نمی شود.

مطالب این مقالات صرفا در جهت اطلاع رسانی می باشد و به هیچ عنوان جایگزین مشاوره با متخصصین مربوطه نمی شود.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ