دختری کوچک با رویاهایی بزرگ

کانادایی های زیادی ممکن است داستان دختر جوانی که آرزوی رفتن به مدرسه را داشت به یاد بیاورند که سرانجام پیوستن دنیای سیاست، زندگی او را در معرض خطر هر روزه قرار داد. مبارزه برای حق تحصیل یک دختر در کشوری که در آن حقوق زنان به سختی وجود دارد و می تواند به آسانی از بین برود. متاسفانه پدر رویا قادر به فرار از سرنوشت کسی که برای آرمانهایش می جنگد نبود و کشته شد، اما رویای جوان جان سالم به در برد.

داستان رویا قطعا روی من اثر گذاشت، اما روی قلب کانادایی ها نیز تاثیر داشت. بر روی مهاجران جدید و دانش آموزان بین المللی از گوشه گوشه دنیا و به خاطر تشویق و حمایت آنها در حال حاضر، رویا در کانادا است و با بهره گیری از امنیت و آزادی در جهان به تحصیل می پردازد.

داستان چگونه آغاز شد؟ چه کسی آنجا بود تا درطول مسیر کمک کند؟

پل واتسون در تورنتو استار اولین کسی بود که وارد عمل شد. او با ساخت داستان رویا شناخته شده است. نوشتن او در مورد وضعیت اسفبار رویا نامی آشنا در بسیاری از خانواده ها بود و به سرعت به مبارزه ای واقعی برای آوردن او به کانادا تبدیل شد.

در مرحله بعد، کالج Ashbury، قرار داشت. مدیر کالج از داستان رویا الهام گرفت. او موافقت کرده و این فرصت را داد تا او از تحصیلی رایگان در پایتخت کانادا بهره مند شود و در قسمت بعدی، شرکت بیمه ای بود که پوشش کامل سلامت رویا را به عهده گرفت.

همه کسانی که رویا را می شناسند خوشحالند که او جشن دو ماهگی اقامتش را در کانادا داشته است و حتی شادتر از کانادایی ها برای یادگیری بیشتر به نظر می رسد. صندوق کمک به رویا بیش از 25 هزار دلار تا به امروز جمع کرده و دانش آموزان سراسر کشور به جمع آوری اعانه و اهدای آنچه که می تواند به او کمک کند پرداخته اند. در کشوری به وسعت کانادا، یک جامعه از افراد همفکر در حال مراقبت از رویای جوان، در غیاب خانواده و دوستانش هستند، در کشوری که کشور خود او نیست.!

رویا شجاع و هوشمند نسبت به نگرانی در مورد هزینه سلامت و بهداشت خود بود. بیمه مسافرتی برای دانشجویان مشغول تحصیل در کانادا لوکس قلمداد نمی شود بلکه یک ضرورت است. دانشجویان بین المللی، نیاز به پوشش طیف گسترده ای از اتفاقات و آسیب های مرتبط با ورزش گرفته تا مسائل بهداشت روان که نیاز به داروهای تجویزی است را دارند. اگر چه کانادا در سراسر دنیا به مراقبت های بهداشتی جهان شناخته شده است اما نظام مراقبت های بهداشتی به غیر کانادایی صدق نمی کند.

این بدین معنی است که دانش آموزان بین المللی و بازدیدکنندگان به کانادا نیاز به هزینه های سالم ماندن در طول دوره اقامت در خارج از کشور، از یک چکاپ معمولی تا فوریت های پزشکی غیر منتظره را دارند.

بازدید پزشک در کانادا، می تواند تا معادل 300 دلار و یک شب بیمارستان تا 5 هزار دلار هزینه داشته باشد. برای اجتناب از هزینه های پزشکی، خرید بیمه مسافرتی قبل از ترک کشور محل اقامت، بهترین راه است.

باید گفت هزینه آن نیز برای دانشجویان بین المللی ارزان نیست، یک سال پوشش می تواند از 500 تا هزار دلار هزینه داشته باشد.

در یک بیمه دانش آموزی، موارد عدیده ای از جمله پوشش خانوادگی، چشم پزشکی، دندان، پرستار خصوصی، لابراتوار، دارو طبق تجویز پزشک، آزمایش سالانه، بستری در بیمارستان، عمل جراحی، وسائل پزشکی و بیمارستانی و همینطور مراقبت های بارداری تا 1000 دلار و … وجود دارد.

ضمن امید به امکان دسترسی تمام انسانها به حق تحصیل در جهان، مایلیم اضافه کنیم که بیمه، احساس امنیت و آسودگی خاطر به دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از کشورشان را می دهد.

 

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ