موثر در نرخ بیمه های عمر و سلامتی!

طرح و برنامه ریزی و مدیریت مالی راهکار مناسبی است که می تواند در زمان بروز آثار و تشخیص بیماری و شرایط بد اقتصادی به کمک یک فرد بیاید.

از عوامل موثر در نرخ بیمه های عمر و سلامتی به دلیل ریسک فاکتورهایی در این خصوص، می توان به الکل، سیگارت، سیگار، ماری جوانا اشاره کرد در شرکتهای بیمه شرایط سلامتی افراد با کدگذاری هایی نظیر R1 تا R9  و P1  تا P5 درجه بندی می شوند. افراد با توجه سابقه و نتیجه آزمایش شان می توانند از تخفیفات در صورت شرایط مناسب و افزایش نرخ در صورت شرایط نامطلوب برخوردار شوند.

از دست دادن عزیزان، مبتلا شدن به بیماری، تغییر وضعیت شغلی، بازنشستگی می تواند تاثیر نابسزایی در زندگی هر یک از ما بوجود آورد.

در شرایط معمولی وقتی انسان از انجام دادن كاری لذت می برد از مناطق پایینی مغز موادی به نام دوپامین و نوراپی نفرین ترشح می شود که به انسان احساس لذت و پاداش دست می دهد و موجب ترغیب او به تكرار آن عمل می شود. یكی از آثار مهم مواد مخدر فعال كردن همین سیستم است. چون سیستم پاداش در مغز آنها تقویت شده، تمایلی شدید به تكرار مصرف آنها پیدا می كنند.

مواد مخدر به تمامی تركیبات شیمیایی گفته می شود كه مصرف آنها باعث دگرگونی در سطح هوشیاری مغز شود. مثل حالت سرخوشی و لذت، خواب آلودگی و سستی.

مواد مخدر مصرف جمعی یا اجتماعی، معمولن جهت آرامش بخشی یا در مواقع خاص  جهت دستیابی به انرژی بیشتر استفاده می شوند. برخی از این مواد در بسیاری از ورزشها ممنوع و غیر قانونی است. اصلی ترین این مواد مخدر مصرف جمعی، شامل مشروبات الکلی، مصرف تنباکو و همچنین کافیین ها می باشند.

مشروبات الکلی برای بسیاری از افراد، نوشیدن مقدار متعادل الکل نه تنها مضر نبوده بلکه حتا ممکن است برای سلامت هم مفید باشد، یکی از این موارد، مصرف شراب است که می تواند موجب کاهش خطر برخی مشکلات قلبی شود. برای بیشتر زنان و بیشتر افراد بالای 65 سال نوشیدن مقدار متعادل الکل یعنی کمتر از سه بار در طول روز یا هفت بار در طول هفته.

برای مردان زیر 65 سال این مقدار متعادل یعنی کمتر از چهار بار در طول روز یا 14 بار در هفته می باشد.

برخی افراد هرگز نباید الکل مصرف کنند شامل معتادان به الکل، کودکان، زنان باردار و افرادی که داروی خاصی مصرف می کنند و همچنین افرادی با شرایط خاص و توصیه  پزشکی.

مصرف بیش از حد متعادل الکل می تواند خطرناک باشد. نوشیدن بی رویه الکل می تواند به  سومصرف الکل و اعتیاد ( دایم الخمری )، جراحات، بیمارهای کبد، بیماریهای قلبی، سرطان و سایر مشکلات برای سلامتی، منجر شود. این موضوع حتا می تواند مشکلاتی در خانه، محل کار و در جمع دوستان بوجود آورد.

اقتباس: سازمان غذا و دارو  و www.cover4u.ca

مشاور علمی پزشکی شرکت بیمه Insufin، آقای دکتر پژمان حنیفی مقدم
(ایمونولوژیست)

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ