اخذ بیمه بیماری‌ها برای کودکان هم امنیت است و هم پس‌انداز.

(Autism Spectrum Disorder (ASD که  Pervasive Developmental Disorder  هم نامیده می‌شود. (PDD)

آگاهی‌رساندن به مواردی نظیر پارکینسون‌، سرطان کودکان، سرطان و کنترل آن‌، آگاهی رسانیدن از استرس و به ویژه آتیسم‌، در این ماه از دیگر موارد مشهود در تقویم ماست.

(ASD) یک اختلال پیشرونده و نورولوژیکال است که در کودکی آغاز می‌شود و در سرتاسر طول عمر فرد باقی می‌ماند و بر رفتارها‌، یادگیری و تعامل‌، ارتباطات فرد با دیگران تاثیر می‌گذارد. این بیماری شامل چیزی می‌شود که به عنوان سندرم Asperger  و اختلالات‌ پیشرونده فراگیرنده Pervasive Developmental Disorder شناخته شده است.

این بیماری اختلال “‌طیف‌” نامیده می‌شود. افراد با اختلال ASD ممکن است مشکلات گفتاری داشته باشند یا در موقع صحبت کردن با شما قادر به نگاه کردن در چشمان شما نباشند‌. آنها ممکن است دارای علائق محدود شونده یا رفتارهای تکراری باشند‌. آنها ممکن است زمان زیادی را صرف مرتب کردن اجسام کرده یا جملات یکسانی را دائما تکرار کنند‌. آنها ممکن است اغلب از” کلمات خاص” خود استفاده کنند‌.

دلائل ASD ناشناخته است‌. محققان معتقدند که هم ژن و هم محیط نقش مهمی را ایفا می‌کنند‌.

هنوز هیچ درمان استانداردی برای ASD وجود ندارد‌. راه‌های بسیاری برای افزایش توانایی این‌گونه فرزندان برای رشد و یادگیری مهارت‌های جدید وجود دارد و شروع زود هنگام آنها می‌تواند منجر به نتایج بهتر شود‌. معالجات شامل درمان‌های ارتباطی و رفتاری‌، یادگیری مهارت‌ها و داروها برای کنترل نشانه‌ها می‌باشد.

بیماری آتیسم، یکی از بیماری‌هایی است که نمی‌توان رخداد آن را پیش‌بینی کرد.‌ بیمه بیماری‌های سخت می‌تواند تا سقف 32 بیماری سخت را تا مبلغ 250 هزار دلار برای کودکان، پوشش دهد.

توصیه می‌شود از بدو تولد نوزاد این بیمه اختیار شود، چرا که پس از تشخیص بیماری در کودک، قادر نخواهیم بود برایش بیمه‌ای اخذ کنیم.‌ این را در نظر داشته باشیم که اگر فرزندمان دچار هیچ یک از بیماری‌ها نشد این پول برای او پس‌انداز و بر‌خواهد گشت.

آتیسم در دنیای امروز یکی از بیماری‌هایی است که نباید آن را نادر و غیر‌قابل وقوع بدانیم. مانند همیشه فراموش نکنیم قبل از وقوع اتفاق می‌توان برای کاهش عواقب آن هر کاری کرد، در حالی که پس از آن این شرایط از بین رفته است!

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ