شلوار جین تنگ

شلوار جین تنگ با صدمه به عصب در ارتباط است ماهیچه ها کمک می کنند که بدن ما حرکت و کار کند. انواع ماهیچه ها وظایف متفاوت دارند. مشکلات زیادی هست که می تواند بر ماهیچه های ما تاثیر بگذارد. اختلالات ماهیچه می تواند منجر به ضعف، درد و حتی فلج شود.

علل اختلالات ماهیچه شامل:
• جراحت یا استعمال زیاد مثل رگ به رگ شدن، کشیدگی عضله، انقباض ماهیچه یا رگ به رگ شدن
• یک اختلال ارثی مثل muscular dystrophy
• برخی سرطان ها
• التهاب و ورم مثل myositis
• بیماریهای اعصاب که بر ماهیچه ها تاثیر می گذارد
• عفونت
• داروهای خاص جهت انجام فعالیت های روزانه ما هزاران قدم راه می رویم و تمرین می کنیم. مشکل در راه رفتن می تواند انجام فعالیتهای روزمره را دشوار سازد.

فشردگی طولانی مدت در شلوار جین های تنگ می تواند منجر به صدمه به عصب و ماهیچه شود.

این تحقیق در خصوص یک خانم 35 ساله که با درد شدید قوزک پا، به بیمارستان
رسید می باشد، او به یکی از خویشاوندان برای جابه جایی کمک کرده بود و تعداد
ساعات زیادی که مشغول خالی کردن کابینت ها بود را با فشار زیاد گذرانده بود. او
گفت که شلوار جین تنگی پوشیده بود که با گذشت زمان ناراحت تر شده بود.

بعد از ظهر او بی حسی در پاها احساس کرد و به سختی قادر به راه رفتن بود. پایش پیچ خورد و به زمین افتاد و چند ساعت پیش از اینکه او را بیابند روی زمین افتاده بود.
زمانی که به بیمارستان رسید پاهایش به طوری ورم کرده بود که مجبور به بریدن شلوار جین شدند. پزشک گفت او حس پاهایش را از دست داده بود و نمی توانست به خوبی قوزک و انگشت پاهایش را حرکت دهد.

پزشکان مشخص کردند که او دارای شرایطی است که سندرم compartment نامیده می شود. فشرده شدن پاها در شلوار جین تنگ منجر به ورم شده که به ماهیچه و رشته عصب در قسمتهای پایین پاها به جهت فشردگی طولانی مدت صدمه زده است.
بر اساس گزارش ها، پس از 4 روز از درمان، او قادر به راه رفتن شده و به خانه فرستاده شد.

الگویی که شما راه می روید نوع گام برداشتن شما نامیده می شود. مشکلات متفاوت می تواند منجر به گام برداشتن غیر معمول شده و منتهی به مشکلات راه رفتن شود. که شامل اینها می باشد:
• جراحت ها، بیماریها، یا رشد غیر معمول ماهیچه ها یا استخوان ها ران ها و پاها
• اختلالات حرکتی مثل بیماری پارکینسون
• بیماریهایی مثل آرتروز یا سفت شدگی چند گانه بافتها
• مشکلات دید و تعادل بیمه های تکمیلی، ابتدایی ترین پوششهای مورد نیاز درخصوص دارو، درمان، دندان، چشم و آنچه بیمه بهداشت استانی پوشش نمی دهد نظیر آمبولانس، ماساژتراپی، کایروپراکتور، فیزیوتراپی، وسایل پزشکی و بیمارستانی، مشاور روانشناس را در اختیار بیمه شده قرار می دهد.

این بیمه به شکلهای مختلف فردی و گروهی با تنوع پوشش، درصد مشارکت جهت فرد بیمه شده قابل اختیاراست، پیشنهاد بیمه های سلامتی نظیر تکمیلی ( دارو، دندان، فیزیوتراپی، ماساژتراپی و …) بیماری های سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه می تواند سطح و نوع زندگی Life style افراد را در زمان نیاز محفوظ بدارد.

برگرفته و ترجمه از Health News نوشته رابرت پریدت www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ