حتی یک روز سفر

اگر برنامه ایی برای رفتن به خارج دارید حتا اگر یک روز سفر به ایالات متحده باشد شما باید بهترین بیمه مسافرتی که استطاعتش را پیش از ترک کانادا دارید را بخرید. بیمه مسافرت شما باید شامل پوشش سلامتی، پوشش ناتوانی و زندگی که به شما برای جلوگیری از هزینه هایی همچون، هزینه بستری شدن یا درمان دارویی خارج از کانادا کمک می کند، باشد.

اگر در حال پرواز هستید برای لغو پرواز، اختلال سفر، چمدانهای مفقود شده بیمه شوید. همچنین اگر در حال مسافرت با ماشین هستید از داشتن پوشش وسیله نقلیه و راننده در مواردی که تصادفی در خارج از کشور داشتید، مطمئن شوید.

در طی تعطیلات کوتاه مدت در یک جزیره Caribbean، یک کانادایی مبتلا به شکل حادی از ذات الریه شده و مجبور به پذیرش بیمارستانی شد.  وضعیتش وخیم تر شد و برای مراقبت های شدیدتری زیر دستگاه تنفس قرار گرفت. بدون بیمه او مجبور شد ترتیباتی با بیمارستان برای پرداخت صورتحسابی که بیش از 20000 دلار بود، بپردازد.

صرفنظر از اینکه چگونه بیمه سفر گرفته باشید بسیار مهم است که موارد مورد نیاز شرایط، مدت، محدودیت ها و تبصره ها در بیمه نامه را بدانید.

صرفنظر از جایی که قصد سفر دارید مطمئن شوید که the Country Travel Advice and Advisories  را دوبار بررسی کرده اید، (قابل توجه که سایت دولتی است) یکبار زمانی که برنامه سفر دارید و بار دیگر مدت کوتاهی پیش از ترک خانه برای سفر.

اگر مشاوره سفر برای مقصدتان پس از ترتیبات سفر و پیش یا در طی سفرتان، صادر می شود می تواند بر بیمه درمان سفر شما تاثیر گذاشته یا بیمه لغو سفرتان را مشروط سازد. شما باید قطعا همه شرایط و ضوابط آمده در بیمه نامه را بر اساس مشاوره سفرتان  از دولت کانادا متوجه شوید.

برخی از شرکتهای بیمه درخواست های درمانی برای جراحت های اتفاق افتاده در کشوری که دولت کانادا یک  Travel Advisory  رسمی صادر کرده است را انجام نمی دهد.  پوشش جراحات ناشی از جنگ نیز محدودیت دارد. بیمه نامه اغلب دارای بند و ماده های استثنایی در مورد مناطق یا فعالیتهایی هستند که پوشش داده نمی شوند.

توجه به  قوانین بیمه نامه تان

این مسئولیت شماست که قوانین بیمه نامه تان را با دقت ملاحظه کرده و دریابید. کپی نهایی را با دقت خوانده و در صورت نیاز برای فهم کامل، موارد مورد نیاز و تعاریف، قوانین،  شرایط، محدودیت ها و تبصره های بیمه نامه کمک بگیرید.

یک گزارش با جزئیات کامل و صورتحساب از پزشک یا بیمارستان را پیش از ترک کشوری که درمان پزشکی دریافت کرده اید، بگیرید. هیچ چیزی دشوارتر از گرفتن هزاران برگه مورد نیاز از کیلومترها دورتر نیست. همواره به خاطر داشته باشید که رسیدهای اصلی یا نسخه های دریافت شده از خارج را جهت خدمات پزشکی صادر کنید و یکی کپی از آن مدارک را برای خودتان نگه دارید.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ