اعتیاد به کار!

معتادان به کار Workaholic با احتمال سکته بیشتری مواجه هستند. یک تحقیق جدید ادعا می کند، میلیونها کارگر و کارمندی که بیش از حد کار می کنند ممکن است با افزایش نشانه های مربوط به سکته مواجه شوند.

نویسنده تحقیق میکا کیویماکی، پروفسور امراض مسری در دانشگاه لندن در اخبار منتشر شده از Lancet گفت:
” کارکردن برای ساعات طولانی با افزایش قابل توجه احتمال خطر سکته و شاید بیماری قلبی انسداد شرائین در ارتباط است.” این مجله یافته ها را در 19 آگوست منتشر کرد.

دکتر پاول رایت، رئیس قسمت نورولوژی در دانشگاه بیمارستان در North Shore در Manhasset در نیویورک گفت:
همگی کارمندان و کارگران برای سوزاندن چربی باید این کارها را بکنند:
زمان گذاشتن برای انجام فعالیت های فیزیکی، اطمینان از داشتن رژیم غذایی مناسب، توجه به مصرف الکل و اطمینان از عادات خواب خوب.

در این تحقیق گروه کیویماکی اطلاعات از 25 تحقیق شامل بیش از 600000 مرد و زن در ایالات متحده، اروپا و استرالیا را بررسی کردند. نتایج سلامت شرکت کنندگان به طور میانگین 5/8 سال پیگیری شد.

در این تحقیق، افرادی که 55 ساعت در هفته یا بیشتر کار می کردند 13 درصد بیشتر احتمال بروز بیماری قلبی نسبت به کسانی داشتند که به طور استاندارد 35 تا 40 ساعت در هفته کار می کردند.

تحلیل دوم اطلاعات از 17 تحقیق شامل نزدیک به 529000 مردان و زنانی بود که به طور میانگین بیش از 7 سال پیگیری شد. مشخص شد کسانی که 55 ساعت یا بیشتر در هفته کار می کردند 3/1 بیشتر احتمال بروزسکته نسبت به کسانی که تعداد ساعات استانداردی کار می کردند، داشتند.

بر اساس یافته های تحقیق، هر چقدر ساعات کار افراد بیشتر بود احتمال بروز سکته بیشتر بود. در مقایسه با افرادی که تعداد ساعات استانداردی در هفته کار می کردند احتمال بروز سکته 10 درصد در بین افرادی که 41 تا 48 ساعت کار می کردند و 27 درصد بالاتر در بین افرادی که 49 تا 54 ساعت بیشتر بود.

مسلما بیمه مناسب می تواند چاره خوبی برای این مورد باشد و تا زمانی که آثار و علائم بیماری در شخص دیده نشده، می توان لااقل پیش بینی لازم را از نظر مسائل مالی به عمل آورد تا برای درمان، جدا از مشکلات روحی و روانی که برای شخص از جهت این بیماریهای خطرناک پیش می آید، لااقل دغدغه های مالی نداشته باشیم و به خاطر داشته باشیم که در زمان سلامتی کامل می توان فقط از این شانس (اخذ بیمه بیماری سخت) در این خصوص برخوردار شد.

بیمه بیماریهای سخت، از طریق شرکتهایی که این محصول را طراحی کرده اند در اختیار
عموم قرار گرفته تا از این فرصت بزرگ استفاده کنیم و بعد از ابتلا به سکته قلبی، سکته
مغزی، سرطان ، … . و مواردی دیگر از بیماریهای سخت که تا به امروز تا سقف 32 مورد ( با توجه به سن) بیماری از سوی شرکتهای بیمه تحت پوشش قرار گرفته است،خود را برای طول دوره بیماری و مداوا از جهت مالی محافظت کنیم.

شرکت بیمه رحیمیان Insufin از خوانندگان و علاقمندان دعوت به عمل می آورد که تجربه های خوب و بد خود را پیرامون بیمه با ما در میان بگذارید.
منابع : نوشته روبرت پریدت، دکتر پاول رایت، رئیس دپارتمان نورولوژی، بیمارستان دانشگاه North Shore

www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ