آرامش و ۱۳ توصیه

باتوجه به شیوه زندگی روزمره، بنظر می رسد نمی توانیم از استرس ها دوری کنیم اما باید یاد بگیریم که چگونه با آنها روبرو شویم و آرامش خود را در زندگی مدیریت کنیم. نمی توان راهکار مشترکی برای مقابله با استرسها را ارائه نمود و هر فرد بنا بر روش زندگی خود باید راهی را برگزیند.

چهارده توصیه کلی زیر برای کاهش و توقف استرس ها پیشنهاد می شوند:

1- فرصتی برای استراحت بگذارید به عبارتی گاهی ترمز بزنید!
2- به سینما بروید یا به یک تعطیلی کوتاه آخر هفته بروید.
3- شبها خوب بخوابید.
4- از دوستان و فامیلتان گاهی کمک بخواهید تا شما را در کارها کمک کنند.
5- گاهی در زندگی خود نگاه کنید و سعی کنید مواردی که سبب ایجاد استرس در شما می شوند را شناسایی کرده و از آنها دوری کنید.
6- فعالیتهای فیزیکی ملایم روزانه و مرتب داشته باشید.
7- از تکنیکهای ریلکس شدن مانند تنفس عمیق یا تمرینهای کششی استفاده کنید.
8- صبور باشید. سعی کنید بیش از یک کار در هر زمان را انجام ندهید. به کارهای خود اولویت دهید و البته حفظ سلامتی شما در اولویت است.
9- یاد بگیرید که در برخی جاها “نه” بگویید.

10- وقتی برای سرگرمی در زندگی خود بگذارید. گاهی از باغبانی، خیاطی، رقص و ورزش لذت ببرید.
11- گاهی مشکلات خود را برای دوستنانتان مطرح کنید. ممکن است ایده دوستتان راهگشای مشکل شما باشد.
12- غذای سالم و کافی بخورید.
13- از افراد باتجربه و متخصص برای رفع استرسهایتان کمک بگیرید به عنوان مثال اگر از اضافه وزن خود ناراحت و در استرس هستید از یک متخصص رژیم درمانی مشورت بگیرید.
14- گاهی با دوستانتان فارغ از تجملات گرد هم بیایید، شاد باشید و از انرژی بیکران طبیعت استفاده کنید.

آنچه مهمتر از پول است، سلامتي بدن انسان است. واقعيت اين است كه ما هر روز پيرتر و فرسوده تر مي شويم و اگر سلامت جسماني نداشته باشيم، نمي توانيم از بقيه عمرمان لذت ببريم. شايد نتوان از ابتلا به بسياري از مشكلات و بيماري هاي جسمي – رواني در امان ماند، ولي حداقل مي توان مانع از بروز گروهي از آنان شد كه علت آنها امروزه شناخته شده است.

اگر واقع بین باشیم،” بیمه ” در تمام مراحل زندگی می تواند آرامش بخش بوده و به این طریق بار بزرگ مالی را در اتفاقات پیش بینی نشده از جمله تصادفات، بیماری ها و ناتوانی جسمی بر طرف نماید. اگر تا به حال به آن فکر نکرده ایم امروز که سلامت هستیم زمان آن است.

توصیه می کنیم به طرح و برنامه ریزی در هر سن و سالی که هستیم، اهمیت دهیم نه تنها به زمان حال بلکه به آینده، آینده کوتاه مدت و بلند مدت، انتخاب مشاوری مسلط و دلسوز در این خصوص می تواند با توجه به شرایط مالی و اهدافی که به دنبال آن هستیم بهترین انتخابهای ممکن را از نقطه نظر پوشش بیمه و سرمایه گذاری و کاهش مالیات به ما ارایه دهد تا نباشد دغدغه های مالی بر دیگر نگرانی های عاطفی افزون گردد و چه بسا زندگی را مختل و غیر ممکن سازد.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

اقتباس ،خانم دکتر واحدی (ایمونولوژیست)

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ