آرامش و امنیت با پوشش مناسب

یا توجه به روزهای آخر سال و بستن تقویم 2019 و واردشدن به سال 2020، چه کارهایی انجام دادیم و چه کارهایی در دست انجام داریم؟

آیا شما نسبت به ریسک های اطرافتان نظیر عمر، سلامتی، بازنشستگی و مسافرتی آگاهی دارید؟

آیا شما پلان و یا پلان های مناسبی جهت پوشش و امنیت کوتاه مدت، میان مدت و  بلند مدت دارید؟

آیا می دانید شما با هر مقدار توان مالی لایق پوشش مناسب هستید؟

آیا می دانید واجد شرایط بودن همیشه امکان پذیر نیست ؟ و اختیار کردن امروز آن بهتر از فردا است؟

آیا وام و بدهی تان را با بانک بیمه کرده اید؟ ضمن تبریک به توجه تان نسبت به این مهم، آیا از نقاط ضعف آن در مقایسه با بیمه عمر آگاه هستید؟

 آیا می دانید انتخاب بهتر، مناسبتر و مقرون به صرفه تر نسبت به بیمه بانک، ضمن صاحب بیمه خود بودن، حق انتخاب وارث و تغییر آن را دارید؟

آیا شما تحت پوشش بیمه گروهی هستید؟ تبریک ، ولی آیا می دانید پوشش بیمه گروهی با توجه به امکانات تعریف شده طبق قرارداد ضمن پوشش موقتی، نمی تواند جایگزین پلان های مالی و بیمه شما باشد و بشود؟

بیمه های مسافرتی

مسافرید و یا میزبانید؟ در هر 2 حالت برای پوشش و آرامش خودتان و عزیزانتان می بایست بیمه مسافرتی اختیار کنید.

الف_ بیمه های پزشکی و غیر پزشکی جهت ورود به کانادا، منتظرین بیمه استانی و فدرالی، ویزیتور، اجازه کار، دانشجویی( تحصیلی)،  انوای ویزاهای  مالتی تریپ، سوپر ویزا ، …

ب_ بیمه های مسافرتی پزشکی برای خروج از استان و خروج از کشور، همچنین بصورت کامل  و یا بیمه ابطال پرواز، مفقود شدن چمدان و … 

بیمه بیماری سخت

 غیر ممکن است شما در دنیای امروز با خبر نباشید که بطور متوسط از هر 2 نفر، یک نفر در طول عمر خود دچار بیماری سخت و یا بیماریهای پر هزینه میشود و به خوبی میدانید که بیمه استانی در کانادا  نه تنها بصورت کامل هزینه را پرداخت نمی کند، بلکه شما دچار ضعف در پرداخت هزینه های مستقیم و غیر مستقیم خواهید شد!  بد نیست حداقل به اندازه یک سال درآمد خود بیمه فوق را داشته باشید.  

ارایه انواع و اقسام بیمه های بیماری های خاص از ترم 5 سال- 10 ساله تا 100 سالگی با امکان انتخاب برگشت پول و همچنین مدل پرداخت سریع، از 3 تا 32  بیماری ( با توجه به شرایط سنی) و از 25 هزار تا 2 میلیون دلار معاف از مالیات در صورت تشخیص بیماری مندرج در بیمه نامه می تواند موجب آرامش شما و خانواده شود.

 بیمه های ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه

قابل ارائه به افراد از 18 تا 80 سالگی و واجد شرایط دریافت بیمه تا 100 سالگی که می توانند از پوشش تمام عمر این بیمه استفاده کنند و معاف از مالیات می باشد که در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه پرداخت می شود.  این بیمه به شکل مستقل و همچنین به شکل جانبی می تواند در بیمه نامه منظور شود.

بیمه عمر

به دلایل متفاوت معمولن یک و یا به چندین دلیل بیمه عمر اختیار می کنیم و می توان به صورت کوتاه مدت، دائمی، سرمایه گذاری، مشارکت سرمایه گذاری با شرکت بیمه و تمام عمر با محدوده زمانی کوتاه و  پرداخت سریع مدت و معمولن 10 و یا 20 سال خواهد بود.

قابلیت اخذ تا مبلغ 10 میلیون دلار و حتا بیشتر، با ویژگی عوض کردن نام وارث در طول زمان قرارداد و مواردی نظیر اخذ وام و گرو گذاشتن بیمه عمر نزد بانک. بیمه عمر، یکی از مطمئن ترین سرمایه گذاری ها برای بیمه شونده و بازماندگان است.  

بیمه های تکمیلی دارو و دندان و پوشش های جانبی

آیا شما خویش فرما، بزینسمن هستید؟ آیا می دانید مبلغ بیمه تکمیلی برای خویش فرمایان و بزینسمن ها می تواند معافیت مالیاتی داشته باشد؟

با قابلیت پوشش های متفاوتی از دارو با هر سنی، حتا داروی باروری و جلوگیری، با درصد مشارکت مختلف و همچنین پرداخت هزینه های دندانپزشکی تا سقف مبلغ قرارداد و تنوع پوشش طبق بیمه نامه، پوشش چشم پزشکی، عینک –کانتکت لنز – فریم، آپتومتریست – پوششهای فیزیوتراپی – ماساژتراپی – کایروپراکتر، کفش طبی، کفی کفش طبی، آمبولانس زمینی و هوایی، سوشیال ورکر، طبیعی درمانی، پرستار خصوصی، وسایل پزشکی، سمعک، رژیم درمانی و … .

آیا می دانید در صورت واجد شرایط بودن ضمن تخفیف بیمه تکمیلی، گارمین و اپل واتچ می توانید اختیار کنید؟

بیمه های گروهی

آیا شما صاحب بزینس خود هستید؟ آیا می دانید مبلغ بیمه گروهی برای بزینسمن ها می تواند معافیت مالیاتی داشته باشد؟

آیا می دانید بیمه های گروهی برای از 2 خانوار به بالا با مدل های مختلف امکان پذیر است؟

باز نشستگی، سرمایه گذاری کوتاه و بلند مدت

آیا شما می دانید به مبلغ ناچیزی در زمان بازنشستگی نمی توانید امیدوار باشید؟ مواجب بازنشستگی بسیار ناچیز و الزاما همه واجد شرایط آن نیستند. 

آیا شما می دانید حتی اگر تمام عمرتان در این کشور کار کرده و در صندوق دولتی هم مشارکت کرده باشید برای یک زندگی نرمال در زمان بازنشستگی نیاز به پس انداز دارید؟

آیا شما می دانید در صورت واجد شرایط بودن پرداخت مالیات آخر سال، امکان پس انداز در صندوق بازنشستگی خود را دارید؟

آیا از سرمایه گذاری های RRSP- RESP-RSP-TFSA  ، ترمیک کوتاه مدت و سرمایه گذاری گارانتی و سپرده های سرمایه گذاری تضمینی در قالب شرکت بیمه با امکان امنیت مالی، حتی در صورت افت ارزش بازار، فوت و همچنین امنیت در برابر طلبکار آگاه هستید؟

سرمایه گذاری های ذکر شده، هر یک با توجه به شرایط مالی و وضعیت زندگی افراد می تواند در نقاط حساس زندگی ضمن آرامش خاطر کمک بزرگی باشد.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ