بیمه و بدهی های ما

طبق آمار 90 درصد از ناتوانی های جسمی (Disability) از بیماریهای سخت (Critical Illness) به وجود می آید نه از تصادف (Accident) .

چه پیشنهاد منطقی به نظر شما می رسد؟

از طرفی دیگر به خاطر داشته باشیم در صورت بیماری می بایست برای جبران و غلبه بر مشکلات مالی، زمان اضطراری را در نظر بگیریم. به عبارت دیگر مبلغی در حدود 6 تا 12 ماه درآمد ماهانه، پس انداز داشته باشیم و یا تدابیر لازمه را از قبل تدارک دیده باشیم. در چنین مواردی کارت درمانی دولتی شما چه کار برایتان میکند؟

به نظر می رسد که آگاهی و مطلع بودن از اینکه چگونه می توان اقساط ماهانه وام مسکن (Mortgage) را در صورت بیماری سخت پرداخت کرد، به همان اندازه مهم است که چگونه می توان راهی جهت معالجه بیماری سخت پیدا کرد. از طرفی به نظر می رسد که سهم و بخش بزرگی از بدهی اکثر مردم را کردیت کارت، وام، وام مسکن و یا وام های بیزنسی تشکیل می دهد.

بد نیست بدانیم که طبق آمار، یک دوم از دارندگان وامهای مسکن (Mortgage) به سبب ناتوانی جسمی و از کارافتادگی در بازپرداخت وام دچار مشکل خواهند شد.

خوب به راستی چه باید کرد؟

این فرصت توسط شرکتهای طراح و تولیدکننده این نوع بیمه (بیمه بیماریهای سخت) خصوصا به تازگی بیشتر و بیشتر در اختیار مردم گذاشته شده است تا خود را در برابر بیماریهای سخت و لاعلاج بیمه کنند و همچنین با دریافت مبلغ پول یکجا معاف از مالیات (Tax) آرامش خاطری داشته باشند.

فکر می کنید باید چگونه خود را در مقابل چنین بیماریهایی مجهز کنیم قبل از اینکه درها به روی ما بسته شود.

آیا می دانید این بیماری مهلک بسیار پرهزینه است و به محض اینکه آثار و علائم این بیماری در شخص تشخیص داده شود می بایست برای جلوگیری از پیشرفت آن تحت مراقبت دائم بود؟ و همانطور که به خوبی میدانید این مراقبت های پزشکی و تشخیص دارویی و درمانی برای کنترل بیماری بسیار پرهزینه است.

همین جا لازم به ذکر است واجد شرایط بودن از نظر بیمه یعنی قبل از تشخیص بیماری، زیرا بعد از تشخیص نمی توان و منطقی نیست که از شرکت بیمه انتظار داشته باشیم ما را بیمه کند.

تا زمانی که سالم هستید و آثار و علائم بیماری در شما دیده نشده می توانید نسبت به بیمه کردن خود اقدام کنید و پیش بینی لازم را از نظر مسائل مالی به عمل آورید. چرا که پس از تشخیص بیماری با شرایطی سخت تر مواجه خواهیم شد.

نظیر قیمت بالاتر و یا شاید عدم قبولی و …

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ