انتقال و یا بازگرداندن به کشور مبدا

در طی شرایط اورژانسی، (چه پیش از درخواست، در طی یک بستری شدن تحت پوشش یا پس از ترخیص از بیمارستان) بیمه کننده حقوق زیر را داراست :

1- انتقال شما به یک به مرکز درمانی / بیمارستانی
2- بازگرداندن شما به ایالت یا منطقه شهروندی کشور مبداتان ( که می تواند کشور زادگاه باشد و یا به عبارتی دقیقتر کشوری که از آن کشور بیان کرده و پاسپورت دارد. )

اگر شما از انتقال یا بازگشت زمانی که بیمه کننده بیان داشته که شما به لحاظ پزشکی وضعیت ثابتی دارید خودداری کنید، بیمه کننده از هر گونه مسئولیتی برای هزینه های پیش آمده برای چنین بیماری یا جراحتی پس از تاریخ پیشنهادی انتقال یا بازگشت، مبرا خواهد بود.

و در مورد انتقال، زمانی که بیمارستان را انتخاب می کنید، شرکت بیمه بنا بر قرار داد هر گونه تدارکی، برای شرایط پزشکی شما زمانی که شکل انتقال و بازگشت را خودتان انتخاب و هماهنگ کرده اید، را فراهم می کند.

پیشنهاد و توصیه می شود به اختیار کردن بیمه های تکمیلی و همچنین در مسافرت، اختیار کردن بیمه های مسافرتی، چرا که ضمن آرامش شما از پوشش هایی نظیر، پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور مبدا جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در صورت بیماری و یا هر گونه حادثه پرداخت هزینه های فوریتی دندانپزشکی، سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه و خدمات مربوط به تاخیر ورود چمدان و یا تاخیر در پرواز هواپیما، بازگرداندن جسد متوفی به کشور مبدا، بازگرداندن کودکانی که بدون سرپرست مانده اند.

آمبولانس و یا هلی کوپتر در صورت وقوع حادثه، دارو تا سقف تعیین شده در بیمه نامه، فیزیوتراپی، پرستارخصوصی، آزمایشات پزشکی مورد نیاز از جمله سی تی اسکن برخوردار خواهید شد.

فراموش نکنید برای اینکه از 100 درصد پوشش بیمه استفاده نمایید حتمن قبل از مراجعه به بیمارستان و یا دکتر و مراکز درمانی سرپایی با شماره تلفنی که در بیمه نامه و یا کارت بیمه نامه مسافرتی جهت مواقع اضطراری آمده است تماس گرفته شود.

همچنین در صورت نیاز پس از خروج از بیمارستان 2 تا 3 بار مراجعه به پزشک، جهت هر مورد مریضی و یا تصادف قابل مراجعه و پیگیری است و همینطور در صورت مراجعه به پزشک خانوادگی و پرداخت هزینه، از طرف شرکت بیمه قابل پوشش است.

اقتباس    www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ