دخانیات حتا مقدار کم آن و بیمه

حتی مقدار کم آن هم می تواند مضر باشد. تنها راه محافظت کامل از معرض مستقیم دخانیات نبودن، اجازه ندادن برای استعمال دخانیات در فضای داخلی است.

هیچ شکی نیست که استعمال دخانیات برای سلامتی مضر است. استعمال دخانیات تقریبا به همه اعضای بدن آسیب می رساند. سیگارکشیدن منجر به 87 درصد از مرگ های ناشی از سرطان ریه می شود و همچنین موجب بسیاری دیگر از مشکلات سلامتی  است.

این مشکلات شامل بیماری ریه، بیماری رگ های خونی و قلبی، ضربه مغزی و آب مروارید می باشد. در زنانی که دخانیات استعمال می کنند احتمال بیشتری برای مشکلات بارداری یا داشتن نوزاد مرده ناشی از سندرم مرگ ناگهانی نوزاد وجود دارد در معرض مستقیم دخانیات بودن در معرض دخانیات بودن ترکیبی از دودی است که از سیگار، سیگارت یا پیپ می آید و  یا تنفس دودی است که  یک فرد سیگاری تولید می کند.

این دود شامل بیش از 7000 مواد شیمیایی است. هزاران از این مواد شیمیایی سمی بوده و در حدود 70 نوع آن می تواند منجر به سرطان شود.تاثیرات در معرض مستقیم دخانیات بودن شامل :

عفونت گوش در کودکان

حملات تنگی تنفس شدید و متناوب در کودکان

بیماری قلبی و سرطان ریه در بزرگسالانی که هرگز دخانیات استعمال نکرده اند. سیگار الکترونیکی اغلب شبیه به سیگار می باشد اما متفاوت عمل می کند. این سیگارها با باطری کار می کنند. هنوز چیزهای زیادی در مورد احتمال خطر استعمال این نوع سیگارشناخته نشده است. ترک استعمال دخانیات می تواند احتمال بروز مشکلات سلامتی را کاهش دهد. هر چقدر زودتر ترک کنید سود بیشتری دارد.

حتا با وجود پیشرفت‌های پزشکی در سال‌های اخیر همه می‌ خواهند از خطر بیماری‌ها در امان باشند تا اینکه با صرف هزینه زیاد از شرشان خلاص شوند. یکی از مهمترین را‌ه‌ها اصلاح سبک زندگی است.

مسلمن بیمه مناسب می تواند چاره خوبی برای این مورد باشد وتا زمانی که آثار و علایم بیماری در شخص دیده نشده، می توان لااقل پیش بینی لازم را از نظر مسایل مالی به عمل آورد تا برای درمان، جدا از مشکلات روحی و روانی که برای شخص از جهت این بیماریهای خطرناک پیش می آید، لااقل از این شانس (اخذ بیمه بیماری سخت) در این خصوص برخوردار شد.

 

اقتباس   www.cover4u.ca و travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ