داروهای مخدر و استفاده از الکل

گرچه داروهای مخدر در برخی کشورها کاملا در دسترس است اما خرید، مصرف، ورود و خروجش در همه دنیا قدغن می باشد. اگر در یک کشور دیگر قانونی شکنی کنید شما تحت سیستم قانونی آن کشور قرار می گیرید. بنابراین انتقال، نگهداری و خرید یا استفاده از داروهای غیر قانونی تحت هیچ شرایطی قبول نکنید.

استفاده از داروهای مخدر همچنین می تواند مانند مشکلات روحی و جسمی منجر به خطرات جدی شود. قاچاقچیان مواد مخدر ممکن است ندانند که دقیقا چه چیزی می فروشند، داروهایی که سایر مواد یا موارد شیمیایی به آنها اضافه شده یا مواد آلوده شده با قارچ یا کپک می توانند بسیار مضر باشند و منجر به واکنش های بد شود.

قدرت و اثر الکل بسیار متنوع است و الکل در دسترس در سفرها می تواند بسیار قوی تر از چیزی باشد که شما همواره استفاده می کنید. برخی نوشیدنی ها بویژه، نوشیدنیهای الکی ممکن است حاوی مواد مضری باشند. محتویات هر بطری حتی بطریهای درای نام اصلی  ممکن است تغییر یافته باشند. مشروب هایی که به صورت محلی تهیه می شوند  هم می توانند بسیار خطرناکتر باشند.

هرگز نوشیدنی از غریبه ها نپذیرید. ممکن است به نوشیدنی ها مواد مخدر افزوده و شما را در معرض تجاوز جنسی، دزدی و سایر جنایات قرار دهند. همچنین، آگاه باشید که ممکن است در قوانین محلی نوشیدن الکل بویژه عیاشی غیر مجاز باشد.

واردات، داشتن و استفاده از الکل در برخی کشورها اکیدا قدغن می باشد. برای فهمیدن اینکه آیا الکل در کشور مقصدتان مجاز است یا خیر با سفارت آن کشور تماس گرفته یا در کانادا پیش از خروج  مشاوره کنید . برا ی کسب اطلاعات بیشتر ، Alcohol, drugs and travel را ببینید.دولت کانادا مسئولیت کانادایی هایی که به اهداف پزشکی در سایر کشورها ماری جوانا مصرف می کنند را نمی تواند و قبول نمی کند.

کانادایی ها تحت قوانین و سیستم های قضایی کشوری که به آن سفر می کنند، هستند. آگاهی و هوشیاری به موقع در اخذ بیمه های مرتبط از جمله بیمه عمر، بیمه بیماریهای سخت و مراقبت ویژه و همچنین بیمه های تکمیلی موجب پوشش و آرامش خاطر خواهد شد.

اقتباس    www.cover4u.ca و travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ