بیمه های کاربردی در سلامت زنان

زنان دارای مسایل سلامت منحصر بفردی هستند و برخی از مشکلات سلامت که هم بر مردان و هم بر زنان تاثیرمی گذارد تاثیرش بر زنان متفاوت است.

مشکلات منحصر بفرد شامل بارداری، یایسگی و شرایط خاص زنانه است. زنان با رعایت مراقبتهای بارداری زود هنگام و منظم می توانند از دوران بارداری سلامتی برخوردار شوند. به آنها همچنین توصیه می شود که آزمایش تراکم استخوان، سرطان سینه و رحم را انجام دهند.

همچنین زنان و مردان ممکن است دارای مشکلات یکسان سلامت باشند اما این مشکلات می تواند تاثیرش بر زنان متفاوت باشد برای مثال:

  • احتمال مرگ زنان با سکته قلبی بیشتر از مردان است.
  • احتمال بروز نشانه های افسردگی و تشویش در زنان بیشتر از مردان است.
  • تاثیرات بیماریهای انتقال جنسی می تواند در زنان جدی تر از مردان باشد.
  • ورم مفاصل استخوانی بر زنان بیشتر از مردان تاثیر می گذارد.
  • احتمال داشتن مشکلات ادراری در زنان بیشتر از مردان است.

بیاییم موجب خوشحالی و سرور و خنده از صمیم قلب برای خود و عزیزانمان را فراهم آوریم برای فردایی که در آن احتمال بیماری و یا ناتوانی جسمی است بررسی کنیم.

بیمه تکمیلی سلامتی در مدلهای مختلف، ابتدایی ترین پوششهای مورد نیاز در خصوص دارو، درمان، دندان، چشم و آنچه بیمه بهداشت استانی پوشش نمی دهد نظیر آمبولانس، ماساژتراپی، کایروپراکتور، فیزیوتراپی، وسایل پزشکی و بیمارستانی، مشاور روانشناس را در اختیار بیمه شده قرار می دهد.

این بیمه به شکلهای مختلف فردی و گروهی با تنوع پوشش، درصد مشارکت جهت فرد بیمه شده قابل اختیار است، پیشنهاد بیمه های سلامتی نظیر تکمیلی (دارو، دندان، فیزیوتراپی، ماساژتراپی و…) بیماری سخت، ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه می تواند سطح و نوع زندگی Life Style افراد را در زمان نیاز محفوظ بدارد.

و همچنین بیمه مراقبت ویژه در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه هر فرد عادی از 1000 دلار تا 5000 دلار معاف از مالیات، پوشش از کارافتادگی، ناتوانی جسمی و یا بیماریهای سخت از 25000 دلار تا سقف 2000000 دلار معاف از مالیات، از مهمترین پشتوانه هایی است که می تواند نیاز ما را از جهت رفع نیاز مالی و داشتن پرستار و پرداخت هزینه های معمول تا رسیدن به سلامتی و حفظ سبک زندگی و پوشش خانواده برطرف نماید.

اقتباس    www.cover4u.ca و travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه وسرمایه گذاری وعضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ