سوزاک

سوزاک یک بیماری منتقل شونده جنسی است. این بیماری در بین افراد جوان بسیار متداول است. باکتری که منجر به سوزاک می شود، می تواند تمام مسیر تناسلی، دهان و مقعد را آلوده کند. شما در طی ارتباط جنسی واژنی، دهانی یا مقعدی با یک شریک جنسی آلوده ممکن است مبتلا به سوزاک شوید همچنین یک زن باردار ممکن است در زمان تولد سوزاک را به کودکش منتقل کند.

سوزاک همیشه دارای نشانه نیست. در مردان، سوزاک ممکن است منجر به درد درهنگام ادرار و ترشحات آلت تناسلی شود. در صورت عدم درمان ممکن است منجربه مشکلات پروستات و بیضه ها شود.

درزنان، نشانه های اولیه سوزاک اغلب کم است.
اما کم کم می تواند منجر به خونریزی در بین دوره عادت ماهانه و درد درهنگام ادراروافزایش ترشحات از واژن شود. در صورت عدم درمان، می تواند منجر به بیماری آسیب لگنی که موجب مشکلات بارداری و ناباروری است، شود.

پزشک شما از طریق آزمایش می تواند سوزاک را در شما تشخیص دهد. درمان آن با مصرف آنتی بیوتیک ها می باشد. درمان سوزاک درحال سخت شدن است برای اینکه باکتریهای مقاوم دارو در حال افزایش است. استفاده درست از کاندوم های لاتکس به مقدار زیادی انتشار این بیماری را کاهش می دهد اما کاملا احتمال مبتلا شدن یا انتشارآنرا ازبین نمی برد.

پسندیده است علی رغم برخورداری از پوشش بیمه بهداشت استانی در سراسر کانادا از جمله انتاریو به فکر اخذ بیمه تکمیلی باشیم. گرچه بعضی از افراد از پوشش بیمه های گروهی برخوردارند ولی همچنان می بایست در نظر داشته باشیم به دلایل عدیده این بیمه موقت است و بایستی در مواردی نظیر عمر، بیماریهای سخت و مراقبت ویژه به فکر بیمه های مستقل باشیم.

برای فردایی که در آن احتمال بیماری و یا ناتوانی جسمی است بررسی کنیم. بیمه تکمیلی سلامتی در مدلهای مختلف، مراقبت ویژه در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه هر فرد عادی از 1000 دلار تا 5000 دلار معاف از مالیات، پوشش از کارافتادگی، ناتوانی جسمی و یا بیماریهای سخت از 25000 دلار تا سقف 2000000 دلارمعاف از مالیات، می تواند راه گشا و موجب آرامش شود.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه وسرمایه گذاری وعضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ