در صورت دستگیر شدن

مسئولان کنسولی کانادا نمی توانند از شما در برابر نتایج کارهایی که در خارج از کشور انجام داده اید محافظت کنند. آنها می توانند  assistance and support فراهم کنند اما نمی توانند تصمیمات مسئولان محلی را لغو کرده و ترتیباتی برای آزادی شما بدهند.

درصورت بروز مشکل در خارج از کشور، به مسئولان دستگیر کننده اطلاع دهید که شما می خواهید Canadian consular officials در جریان مسئله شما قرار گیرند. تحت Vienna Convention on Diplomatic Relations مسئولان محلی تنها کاری که برای شما نجام می دهند، اطلاع دادن به مسئولان کنسولگری کانادا،  آن هم در صورتی است که شما واقعا بخواهید.

بیمه مسافرتی با هدف دستیابی به آرامش روانی مسافر در طول سفر تبیین شده، بنابراین عاقلانه این است که با اخذ بیمه از پراخت هزینه های سنگین در وضعیت های اضطراری جلوگیری کنیم.

همچنین بیمه های مسافرتی، جهت پوشش هزینه های پزشکی که به صورت پیشامدهای تصادفی و یا اضطراری و مریضی است، برقرار شده است و همچنین مواردی مانند گم شدن چمدان، دیر رسیدن به پرواز، نیاز به آمبولانس هوایی، برگشت مسافر به کشور خودش، فیزیوتراپی، بستری شدن در بیمارستان و حتا عمل جراحی و ده ها مورد دیگر در یک بیمه مسافرتی وجود دارد.

در صورت نیاز پس از خروج از بیمارستان 2 تا 3 بار مراجعه به پزشک، جهت هر مورد مریضی و یا تصادف قابل مراجعه و پیگیری است و همینطور در صورت مراجعه به پزشک خانوادگی و پرداخت هزینه، از طرف شرکت بیمه قابل پوشش است.

از نکات قابل توجه در بیمه مسافرتی ویزیتور به کانادا، پوششهایی نظیر فیزو تراپیست، کایروپراکتور و دکتر مربوط به استخوان است که شرکتهای بیمه پرداخت می کنند و مورد مهم دیگر، پوشش جهت پرستار خصوصی و دارو است.

اگر واقع بین باشیم بیمه در تمام مراحل زندگی می تواند آرامش بخش بوده و به این طریق بار بزرگ مالی را در اتفاقات پیش بینی نشده از جمله تصادفات، بیماری ها و ناتوانی جسمی برطرف نماید.

فراموش نکنید بیمه مسافرتی را حتمن از شخصی متخصص در این امر دریافت کنید تا در زمان مطالبه متوجه کاستی های بیمه که در اثر عدم تجربه و دانش ارایه دهنده آن می تواند رخ دهد نشوید. همیشه در نظر داشته باشید که هرگز بدون بیمه به سفر نروید، زیرا حادثه، لحظه، مکان و سن نمی شناسد.

اگر تا به حال به آن فکر نکرده ایم امروز که سلامت هستیم زمان آن است.

اقتباس    www.cover4u.ca و  travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری وعضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ