کاهش مرگ و میر ناشی از سرطان

در صورت تشخیص و پیش گیری از قبل و درمان زودرس سرطان از سلولهای شما که سازنده انسدادات بدن شما هستند، آغاز می شود. به طور طبیعی، بدن شما در صورت نیاز سلولهای جدید تولید می کند که جایگزین سلولهایی قدیمی که می میرند می شوند.

برخی مواقع در این روند، اشتباه رخ می دهد. سلولهای جدید حتا زمانی که نیاز نیست رشد می کنند و سلولهای قدیمی در زمانی که باید نمی میرند. این سلولهای اضافه توده ایی را تشکیل می دهند که تومور نامیده می شود. تومورها می توانند بدخیم یا خوش خیم باشند. تومورهای خوش خیم سرطان نیستند. سلولهای تومور بدخیم می توانند به بافت های نزدیک حمله کنند و از آنها نیز گذشته و در قسمت های دیگر بدن پخش شوند.

بیش از 100 نوع مختلف سرطان وجود دارد. بیشتر سرطانها نام قسمتی را دارند که سرطان از آنجا آغاز می شود. برای مثال سرطان ریه در ریه و سرطان سینه در سینه آغاز می شوند.  نشانه ها و درمان بستگی به نوع سرطان و مقدار پیشرفت آن دارد. بیشتر برنامه های درمانی شامل جراحی، پرتو درمانی و شیمی درمانی هستند. برخی دیگر درگیر هورمون درمانی، درمان دارویی یا پیوند ریشه سلولی هستند.

امروزه سرطان دومین عامل منجر به مرگ در امریکای شمالی است انجمن سرطان آمریکایی یک افت 22% در مرگ و میر ناشی از سرطان در طی دو دهه گذشته را گزارش می دهد و این به معنی یک تخمین بیش از 1.5 میلیونی در کاهش مرگ و میر ناشی از سرطان است.

بر طبق آمارهای این سازمان، این کاهش نتیجه کمتر شدن مصرف دخانیات، پیش گیری از قبل تشخیص و درمان زودرس است.

مرگ و میر سرطان ریه تا 36 % بین سالهای  1990 و 2011 بین مردان و 11% بین سالهای 2002 و 2011 در بین زنان کاهش یافت. آمار مرگ ناشی از سرطان سینه نزدیک 35% از بالاترین آمار کاهش یافته و این در صورتی است که مرگ ناشی از سرطان پروستات و روده هر کدام به نصف کاهش یافته است.

از نکات مهم بیمه بیماری های سخت این است که فرد بیمه شده ملزم به ارایه اسناد هزینه های درمانی اش نیست. بلکه تنها تایید گزارش بیماری وی توسط پزشک به شرکت بیمه کافی است.

اگر به آمار روز افزون بیماری ها نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که علیرغم اجباری نبودن این بیمه از طرف دولت، درجه اهمیت و ضرورت داشتن این بیمه نه تنها کمتر از بیمه های اجباری نیست بلکه بیشتر از آن است. بی شک قبول دارید که هیچکس از لحظه بعد خود خبر ندارد. این که سلامت هستیم فکر کنیم که در صورت دچار شدن به بیماری سخت، چگونه با هزینه های سرسام آور زندگی و درمان مواجه شویم.

بیمه بیماریهای سخت می تواند از 25000 تا 2000.000 دلارمعاف از مالیات، پوشش در اختیار متقاضی قرار دهد. برای هر یک از ما چنین شرایطی ممکن است پیش آید بیمه در این خصوص موجب می شود از نظر مالی پوشش مناسب داشته باشیم و از پس هزینه های مالی و تعهدات برآییم.

آخرین مهلت مشارکت RRSP  جهت سال 2016 روز اول مارچ  2017 است.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ