ماهنامه شرکت بیمه‌-فوریه ۲۰۱۶

شرکت بیمه با هدف اطلاع رسانی به فارسی زبانان، سالهاست اقدام به نگارش مقالات  به همراه برنامه‌های رادیویی وتلویزیونی داشته است.
فعالیت‌های شرکت بیمه در بخش‌های طرح و برنامه ریزی مالی، بیمه‌های عمر، از کارافتادگی و ناتوانی جسمی‌، بیماری‌های سخت، دندان و چشم، دارو، فیزیوتراپی، اتاق خصوصی بیمارستان، انواع سرمایه گذاری تضمینی، RRSP ,TFSA ,RESP ، بیمه های مسافرتی‌، ویزیتور به کانادا، سوپرویزا و… میباشد. آنچه میتواند ما را در این مسیر موفق سازد بی‌ شک توجه شما عزیزان و همراهی تان در مطالعه، شنیدن و دیدن این کار بزرگ فرهنگی‌ و گروهی است. لطفا در کنار مشغله‌های زندگی‌، نیاز به بیمه را به کاری برای فردا نگذارید. چرا که بیمه یک نیاز واقعی‌ است با هر اندازه توان مالی شما.
مجموعه مقالات ماه ژانویه

فکر فردا و بازنشستگی آسوده

آیا ریسک های  مربوط به بازنشستگی را می دانید؟ آیا برای آنها آماده هستید؟
شما می خواهید کارهایی که علاقمند هستید را پس از بازنشستگی انجام دهید اما در عین حال نگران حفظ پس اندازتان هستید .
با انتخاب و افتتاح حساب پس انداز باز نشستگی نزد شرکت بیمه  نیازی به نگرانی نیست و می توانید بازنشستگی ایی داشته باشید و درآمد بازنشستگی شما برای کل زندگی تان تضمین شده و این بدین معنی است که درآمدتان هرگز پایین نمی رود و حتی ممکن است افزایش یابد.
درآمد شما بر اساس سن شما در زمان اولین برداشت محاسبه می شود . سن شما تعیین می کند که هر سال، چه درصدی از ارزش حفظ شده قراردادتان  را می توانید  برداشت کنید. پس این مسئله، حتی در صورت رکود  بازار ، ربطی به طول عمر شما ندارد و شما می توانید همان مقدار را هر ساله برداشت کنید.

از انواع بیمه های عمرسرمایه گذاری

 

بیمه عمر سرمایه گذاری، نه تنها بیمه  عمر شما را پوشش می دهد،  بلکه امکان افزایش سپرده بدون مالیات را نیز به شما میدهد. شما می توانید پس اندازهای خود را اندوخته و در زمان مشخص طبق مفاد بیمه نامه دریافت نمایید.
آیا فرد واجد شرایطی هستم ؟
اگر شهروند کانادا هستید و معیارهای  بیمه شدن  را دارید، واجد شرایط می باشید. ما  بر اساس سن تان، مقدار بیمه که می خواهید داشته باشید، سبک زندگی تان و تاریخچه پزشکی و خانواده تان تعیین خواهیم کرد که شما بیمه شدنی هستید یا نه.
مقدار بیمه من چقدر باید باشد ؟
مقدار بیمه ایی که باید داشته باشید بستگی به نیاز شما دارد .
از بیمه های عمر موجود کدام نوع از بیمه مناسب من است ؟ چه نوع از برگشت مالی ایی را باید انتظار داشته باشم ؟
برنامه تلویزیونی
با شروع سال نو خورشیدی شرکت بیمه‌ شروع به تولید برنامه‌های تلویزیونی هفتگی در رابطه با بیمه‌‌های مختلف کرده. شما میتوانید این برنامه را از سراسر دنیا از کانال تلویزیونی تصویر ایران دوشنبه ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت تورنتو ببینید.

 

  برای دیدن قسمت‌های مختلف برنامه شرکت بیمه‌  به صفحه یوتیوب ما   subscribe کنید.
برنامه هفتگی(قسمت ۳۶)- نرخ آرامش
mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ