ماهنامه شرکت بیمه‌ ژانویه ۲۰۱۶

شرکت بیمه با هدف اطلاع رسانی به فارسی زبانان، سالهاست اقدام به نگارش مقالات  به همراه برنامه‌های رادیویی وتلویزیونی داشته است.
فعالیت‌های شرکت بیمه در بخش‌های طرح و برنامه ریزی مالی، بیمه‌های عمر، از کار افتادگی و ناتوانی جسمی‌، بیماری‌های سخت، دندان و چشم، دارو، فیزیوتراپی، اتاق خصوصی بیمارستان، انواع سرمایه گذاری تضمینی ،RRSP,TFSA,RESP  ، بیمه های مسافرتی‌، ویزیتوربه کانادا، سوپرویزا و… میباشد. آنچه میتواند ما را در این مسیر موفق سازد بی‌ شک توجه شما عزیزان و همراهی تان در مطالعه، شنیدن و دیدن این کار بزرگ فرهنگی‌ و گروهی است. لطفا در کنار مشغله‌های زندگی‌، نیاز به بیمه را به کاری برای فردا نگذارید. چرا که بیمه یک نیاز واقعی‌ است با هر اندازه توان مالی شما
مجموعه مقالات ماه دسامبر

برای سالی که در پیش است

چه کارهایی انجام دادیم و جه کارهایی در دست انجام داریم ؟
برنامه ریزی مالی و بیمه از مواردی است که در دنیای امروز نمی توان نیاز ان را نادیده گرفت.
به روزهای آخر سال نزدیک می شویم، روزهای تلخ و شیرین که به طور معمول، زندگی هر یک از ما را تحت تاثیر قرار می دهد.
سالی که در روزهای پایانی آن هستیم ، آمار رشد ارائه بیمه های مختلف در این شرکت به خاطر تخصصی عمل کردن با رشد فزاینده ای روبرو بوده است.
با توجه به تخصص و فعالیتی نزدیک به  15 سال و امکان دسترسی به تمامی شرکت های معتبر در بخش بیمه های اشخاص به صورت فردی و گروهی در سال گذشته شاهد نیازچشم گیر افراد در موارد زیر بودیم .

بیمه عمر سرمایه گذاری

            ایا علاقمند سرمایه گذاری هستید؟ شما می توانید ضمن داشتن بیمه عمر سرمایه گذاری نمایید. بیمه عمر سرمایه گذاری نه تنها بیمه عمر شما را پوشش می دهد، بلکه می توانید سپرده بدون مالیات خود را افزایش دهید. به عبارتی انتخاب مناسبی برای ماست اگر :
می خواهید که برای عزیزانتان  میراث باقی بگذارید مشغول  کار و تجارتتان هستید و می خواهید که از شرکت تان محافظت کنید.

 ادامه..

برنامه تلویزیونی
با شروع سال نو خورشیدی شرکت بیمه‌ شروع به تولید برنامه‌های تلویزیونی هفتگی در رابطه با بیمه‌‌های مختلف کرده. شما میتوانید این برنامه را از سراسر دنیا از کانال تلویزیونی تصویر ایران دوشنبه ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت تورنتو ببینید.

 

  برای دیدن قسمت‌های مختلف برنامه شرکت بیمه‌  به صفحه یوتیوب ما   subscribe کنید.
mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ