تفریحی سالم و اقتصادی با بیمه مناسب

با شروع فصل تابستان، یکی از تفریحات بیشتر مردم چادر زدن است. امسال هم به مناسبت 150 مین سالگرد کانادا یکی از مراکزتفریحی رایگان، پارکها است. چادر زدن در سفر یک راه ارزان قیمت برای دیدن کشور است، البته درصورتی که شما هشدارهای لازمه را جدی بگیرید و برای جلوگیری و دوری از هر بیمی خود را بیمه مناسب کنیم.

چادر زدن یکی از راههای ارزان برای دیدن کشور پهناوری همچون کانادا است و در آنتاریو برای مثال، با کمتر از 17 دلار تا 51 دلار برای هر شب برای کل خانواده هزینه دارد. چادر زدن backcountry اغلب رایگان است بویژه در بریتیش کلمبیا. با یک هزینه کم و برنامه ریزی می توان آن را پرداخت کرد.

بر اساس آخرین آمار، بزرگسالان کانادایی عاشق فعالیت های بیرون منزل هستند تقریبا یک چهارم آنها در سال 2014 سفر چادر زدن داشته اند.

اما مردم چه چیزی را بیشتر از همه در مورد چادر زدن در سفر دوست دارند ؟

سرگرمی و فعالیت هایی که کانادایی ها در زمانی که در سفر هستند و ضمن چادر زدن دوست دارند مثل : 89% آتش روشن کردن،  37% ماهیگیری، 29% دوچرخه سواری، 81%  قدم زدن، 23% شنا در استخر، 57% شنا در دریا، 38% ورزشهای آبی، 22% رفتن به زمین بازی.

اگر قصد هزینه کردن برای ابزار و آلات چادر زدن را ندارید انتخاب های زیادی وجود دارد. اجاره ادوات یکی از راه هاست، راه دیگر سرپناه های TENTIK ، یک معبر بین چادر و کابین است که در 14 پارک ملی در دسترس است. انتخاب دیگر چادر زدن با ماشین است.

ثبت نام در سایت های parks Canada در 2017 در جشن سالگرد اتحادیه رایگان است. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا here بزنید. در هر صورت چادر زدن در سفر برای کسانی که درگیرش می شوند دارای منافع بیشتر، خصوصا منافع مالی نسبت به خطرات است.

اقتباس   www.cover4u.ca    و    Actualis

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ