پرستار و پرستاری

هر ساله روز 12 می، سالگرد تولد ناتینگل به عنوان روز جهانی پرستار جشن گرفته می شود و البته لازم به ذکر است که از 6 می تا 12 می هفته جهانی پرستار است که به روز جهانی آن ختم می شود.

به طور کلی پرستاری مجموعه فعالیتهایی است که شخص پرستار، برای کمک به بیمار به منظور بهبود بیماری و نجات جان او انجام می دهد. پرستار رابط میان بیمار و پزشک است.

آیا میدانید در بیمه (LTC) ناتوانی جسمی و از کار افتادگی می توان از حداقل 1000 دلار و حداکثر 8500 دلار پوشش بیمه برخوردار شد؟ آیا میدانید چگونه مشمول تخفیف شوید؟

در صورت واجد شرایط بودن و پذیرفتن از طرف شرکت بیمه جهت تقاضای همزمان زن و شوهر (Spousal)، می توانید از تخفیف 10%، برای هر نفر برخوردار شوید. آیا میدانید بیمه ناتوانی جسمی و از کارافتادگی (LTC) بنام Independent Living نیز هم عرضه و ارائه می شود؟

حق انتخاب پرداخت حق بیمه بصورت معمول و یا حق انتخاب در پرداخت فقط به مدت 20 سال از مزایای بیمه فوق است و افراد متقاضی از سن 18 سال تا 80 سال می توانند بیمه مذکور را اخذ کنند. در صورت پرداخت حق بیمه بصورت معمول شرکت بیمه ضمانت و گارانتی خواهد کرد که حق بیمه پرداختی در 5 سال اولیه قرار داد هیچگونه تغییری نکند.

در صورت پرداخت حق بیمه (Premium) بصورت محدود فقط به مدت 20 سال شرکت بیمه به هیچ وجه پس از 5 سال حق بیمه را بالا نبرده و مبلغ پرداختی به مدت 20 سال ثابت و گارانتی است و حتی پس از مدت 20 سال، هیچگونه هزینه و مبلغ اضافی از طرف شرکت بیمه در خواست نمی شود.

از طرف دیگر: آیا میدانید که پوشش بیمه فوق می تواند به 3 حالت قابل عرضه باشد؟
* با پوشش 2 سال از طرف شرکت بیمه
* با پوشش 5 سال از طرف شرکت بیمه
* با پوشش تمام عمر از طرف شرکت بیمه

علی الرغم اینکه بیمه فوق سن و سال خاصی را بصورت انحصاری و خاص مورد توجه قرار نمی دهد و تمامی افراد از سن 18 سال تا 80 سال می توانند متقاضی این نوع بیمه باشند، ولی به لحاظ نرخ مناسبتر و همچنین واجد شرایط بودن از خطر عدم سلامتی، به همگان و در تمامی سنین توصیه می شود.

زمان انتظار برای شروع حق بیمه (Coverage) از طرف شرکت بیمه می تواند در 3 مدل قابل عرضه باشد:
* روز 30
* روز 90
* روز 180

آیا میدانید حق انتخاب برگشت پول در بیمه دارید؟
بطور مثال برگشت حق بیمه های پرداختی (Premium) در زمان فوت.
در صورت فوت، مبالغ پرداختی حق بیمه (Premium) به صاحب بیمه نامه (وارث) از قبل مشخص شده پس از کسر و تفاضل حق و حقوق پرداختی در طول دوره بیمه نامه، پرداخت می شود.

– یکی دیگر از هزینه هایی که هیچگاه نمی توان فراموش کرد هزینه دارو است.

– در این خصوص پیش بینی چیزی حدود ده هزار دلار به بالا در سال می شود. که با توجه به نوع، مریضی، شدت و احیاناً داروهای خاص این ارقام به مراتب بالاتر می رود. از مواردی که هیچگاه نمیتوان فراموش کرد هزینه پرستار و مکان نگهداری است. بطور مثال برای پرستار خصوصی ساعتی 30 دلار حداقل در نظر بگیرید.

امکانات سکونتی و رفاهی را می توان به 7 بخش تقسیم بندی کرد که شامل:

1- Independent Living

Home Care – 2

Hospital Care – 3

Respite Care – 4

Adult Day Care – 5

Retirement Residence – 6

Long Term Care Facility – 7

یکی دیگر از مزایای بیمه فوق معافیت مالیاتی است، بر عکس بیمه (Disability Insurance). آزادی عملکرد و استفاده در دریافت و عملکرد و مدیریت هزینه به عهده فرد است و وابسته به نظر و رسید هزینه های پزشکی، پرستاری، دارو و درمان نیست و تنها در صورت تشخیص عدم فعالیت و قادر نبودن به 2 فعالیت از 6 فعالیت روزانه، فرد می تواند طبق مفاد قرار داد از شرکت بیمه درخواست پوشش (Claim) کند.

یکی دیگر از مزایای خوب بیمه ناتوانی جسمی و از کار افتادگی (LTC) ، سرویس مشاوره و راهنمایی برای افرادی است که بیمه فوق را می گیرند است که در طول دوران بیمه برخوردار خواهند بود.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ