صدور بیمه ویزا

روز اول جولای، روز کانادا را پشت سر گذاشتیم. با توجه به اینکه مهاجرت همیشه با سختی و مشکلات جدید و به گفته مهاجران همراه با دلتنگی و نوستالژی وطن و گاه احساس بی هویتی و … همراه است، اما به امید انکه مهاجران جایگاه خود را به دست بیاورند.

علاوه بر مهاجرانی که برای زندگی دایم به اینجا می آیند، افراد دیگری تحت عنوان توریست، ویزای کاری و یا دانشجویی نیز برای مدتی مهمان این کشور می باشند. از طرفی دیگر برای مسافرت تحت عناوین مختلف ویزای کار، توریستی و دانشجویی افرادی از کانادا عازم کشورهای دیگر می شوند و بنا به قوانین، نیازمند بیمه برای صدور ویزایشان خواهند بود.

از ابتدا سال 2014 ویزای جدیدی جهت والدین در نظر گرفته شده است از ویژگی این طرح، ویزای اقامت جهت والدین برای 20 سال است. شرکت اینشوفین به تمامی متقاضیان اخذ ویزا به شکل های توریستی، اجازه کار، مولتی ویزای 10 ساله و مورد جدید، ویزای 20 ساله، پیشنهاد می کند که بیمه پزشکی را اخذ نمایند.

پوشش پزشکی موجب امنیت و آسایش خاطر برای فرد متقاضی خواهد بود. این پوشش می تواند از 10 هزار دلار تا 300 هزار دلار با توجه به زمان درخواستی فرد متقاضی باشد و حتا قادر خواهیم بود که افراد را تحت  شرایطی با سابقه بیماری بیمه نماییم.

برای گرفتن سوپرویزا، داشتن بیمه الزامی است که در این رابطه توجه شما را به نکات زیر جلب می نماییم:

 

1 – حتمن به خاطر داشته باشید که این بیمه باید از یک شرکت کانادایی خریداری شود.

2- حداقل مقدار بیمه صد هزار دلار و باید به مدت یک سال خریداری شود.

3- طبق قانون جدید، می توان این بیمه را به صورت اقساط ماهیانه پرداخت نمود ( جهت اطلاعات کامل با ما تماس بگیرید. )

4- ارایه بیمه برای گرفتن ویزا در هنگام ورود به کانادا الزامی است.

5- قیمت بیمه با توجه به جنسیت، سن و شرایط سلامتی بیمه شونده متفاوت است، بنابراین از اختلاف قیمت بیمه دو فرد همسن، شگفت زده نشوید.

6- در صورتیکه ویزا صادر نشود می توان بیمه را کنسل کرد و همینطور موارد خیلی خاص، مانند وقوع بیماری، فوت و یا تصادف مسافر که سفر وی را ممکن نسازد.

7- نکته مهم در این ویزا میزان کسورات آن است، برخی از فروشندگان این ویزا برای پایین آوردن قیمت و فروش بیشتر، میزان کسر را تا 10000 دلار قرار می دهند و این تقریبن به معنی بیهوده بودن بیمه برای شخص بیمه شونده می باشد، چرا که در هر بار مراجعه و یا در یک بیمه نامه هیچ هزینه ای تا سقف مبلغ فوق پرداخت نخواهد شد.

8- اگر تخصص کافی در زمینه بیمه ندارید، تلاش نکنید با تکیه بر معلومات کامپیوتری خود، بیمه را به صورت آنلاین خریداری کنید، زیرا به دلیل آشنا نبودن به چگونگی فرم های مربوطه، ممکن است در پاسخ دادن به سوالات اشتباه کرده و در نتیجه در زمان درخواست پول، به مشکل برخورد کنید.

9- در هنگام گرفتن بیمه، از پاسخ  های صحیح در زمینه سلامتی تان، پرهیز نکنید و اگر دارویی را مصرف می کنید حتمن در زمان پر کردن فرم هایتان به متخصص بیمه گفته و هیچ موردی را در رابطه با سلامتی تان پنهان نکنید.

10- مسافر بیمه شده شما می تواند طبق قرارداد پوشش هایی در زمینه فیزیوتراپی،  کایروپرکتور، هزینه های بیمارستانی، پرستار خصوصی، سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده، خدمات مربوط به تاخیر در پرواز از هواپیما، هزینه های فوریت های دندان پزشکی، بازگرداندن فرد بیمه شده به محل اقامت، در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه، پرداخت خسارت در صورت حادثه هوایی و همچنین قطع عضو و نیز دارو داشته باشد.

بنابراین انتظار نداشته باشید که در صورت گرفتن بیمه ازافراد غیر متخصص و بی تجربه، فروشندگان بلیط آژانس های مسافرتی، که تخصص بیمه ندارند، همه این موارد را مطلع باشند، چرا که شرایط فردی متقاضی بیمه درتمامی شرکتهای بیمه یکسان نیست و این به قوانین مندرج در بیمه نامه مربوط می شود.

به خاطر داشته باشید که هر چه زودتر برای بیمه شدن اقدام کنید تا در مقابل حوادث غیر مترقبه مصون باشید خوشحال می شویم تا سوالات شما را پاسخگو باشیم، شماره تماس با ما 9053700011 است.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است .

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ