کنترل وزن

حفظ وزن جهت سلامتی بسیار دشوار است. در صورتی که کمبود وزن یا زیادی وزن دارید یا دارای چاقی مفرط هستید ممکن است دارای احتمال بیشتر مشکلات خاص سلامتی باشید و همینطور ریسک بیشتر.

در حدود دو سوم افراد در امریکای شمالی، دارای وزن بالا یا چاقی مفرط هستند. رسیدن به وزن سلامت می تواند به شما برای کنترل کلسترول، فشار خون و قند خون کمک کند. این کار همچنین می تواند به پیش گیری از بیمارهای مرتبط با وزن، مثل بیماری قلبی، دیابت، ورم مفاصل و برخی سرطان ها کمک کند.

خوردن بیش از حد و نداشتن فعالیت بدنی کافی وزن شما را بالا می برد. برای ثابت نگه داشتن وزنتان مقدار مصرف کالری شما باید مساوی با کالری باشد که می سوزانید.

برای کم کردن وزن، باید بیشتر از اینکه می خورید کالری مصرف کنید. یک استراتژی
کنترل وزن باید شامل موارد زیر باشد:

انتخاب غذاهای با کالری و چربی کم.

خوردن مقدار کمتر در هر وعده غذایی.

نوشیدن آب به جای نوشیدنی های حاوی قند.

داشتن فعالیتهای بدنی.

خوردن کالری های اضافی همراه با رژیم غذایی خوب می تواند به افزایش وزن شما کمک کند.

سوالی که ما در پس این مبحث داریم این  است که در چنین شرایطی چگونه می توان زندگی را طبق روال عادی آن حفظ نمود. از آنجا که هر یک از ما در معرض فشارهای روحی، استرس و به دنبال آن عدم توانایی کار می باشیم منطقی این است که به دنبال راهی برای کسب درآمد در زمان های عدم توانایی انجام کار باشیم.

قطعن مشکلات مالی می تواند در عدم سلامت ما نقش مهمی را ایفا کند. به یاد داشته باشیم بدن ما در سنین گوناگون واکنش های پیش بینی نشده ای را نشان می دهد. هرگز نمی دانیم در لحظه بعد واکنش ما در برابر حوادث چگونه خواهد بود اما می دانیم که در هر شرایط، تعهدات ما پا بر جا هستند.

برای فردایی که در آن احتمال بیماری و یا ناتوانی جسمی است بررسی کنیم. بیمه تکمیلی سلامتی در مدلهای مختلف، مراقبت ویژه در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه هر فرد عادی از 1000 دلار تا 8500 دلار معاف از مالیات، پوشش از کارافتادگی، ناتوانی جسمی و یا بیماریهای سخت از 25000 دلار تا سقف 2000000 دلار معاف از مالیات، از مهمترین پشتوانه هایی است که می تواند نیاز ما را از جهت رفع نیاز مالی و داشتن پرستار و پرداخت هزینه های معمول تا رسیدن به سلامتی و حفظ سبک زندگی و پوشش خانواده برطرف نماید.

برای بررسی راههای کمک های مالی در شرایط عدم توانایی انجام کار و یا رویارویی با بیماریهای سخت، همچون سرطان ها، سکته های ناشی از استرس با ما تماس بگیرید.

ترجمه و منابع:  health news و    www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امورمالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ