بیمه در سبد اجناس ما

فصل تعطیلات در حال فرا رسیدن است و این تعطیلات هدایا، مهمانی ها و سایر چیزها را به همراه دارد و به نظر می رسد که هر سال هزینه های بیشتری صرف می شود.

برای محاسبه فهرست قیمت مصرف کننده، مرکز آمار کانادا از همه اجناس و خدمات مصرف کننده که به صورت معمول در ارتباط کانادایی ها با قیمت خرده فروشی می باشد، استفاده می کند. خدمات و اجناس عمومی که توسط دولت فراهم شده اند یک قیمت بازار مشخص ندارند و بنابراین مستثنا هستند و یکی از موارد قابل ملاحظه آن، بیمه سلامت فراهم شده تحت یک برنامه بیمه سلامت عمومی است.

CPI شاخص مهمی است برای اینکه تغییرات در قیمت های مصرف کننده را اندازه گیری می کند. به عبارت دیگر، نرخ تورم و این روشی مفید برای همه کانادایی ها برای پیگیری تغییرات در موقعیت مالی شان بر اساس قدرت
خریدشان است.

هر ساله افراد بیشتری در لیست اخذ کنندگان بیمه قرار می گیرند ولی باید گفت هنوز تا درک نیاز واقعی آن بصورت همگانی، مسافتی طولانی مانده است. تلاش برای اطلاع رسانی در خصوص بیمه ها همچنان ادامه خواهد داشت تا روزی که شرکت بیمه شاهد ورود فردی، پس از وقوع رویدادی ناگوار برای اخذ بیمه نباشد. تا زمانی که مسافری بدون بیمه، سفرش را به خاطره ای تلخ مبدل نکند، تا زمانی که فوت نتواند بازماندگان خانواده ای را از نظر مالی به مشکل بکشاند و تا سالی که در آن بیماران بیماری های خاص با کمال آرامش از جهت مالی، بتوانند به زندگی و درمانشان بپردازند.

1 – بیمه های مسافرتی:

الف- بیمه های پزشکی ورود به کانادا: ویزیتور، اجازه کار، دانشجویی( تحصیلی)، ویزا، Single Trip، Super Visa، tripMultiple

ب- بیمه های خروج از استان و کشور، ابطال پرواز، مفقود شدن چمدان.

2 – بیماری های خاص:

ارایه انواع و اقسام بیمه های بیماری های خاص از ترم 5 سال، 10 ساله تا 100 سالگی با امکان انتخاب برگشت پول و همچنین مدل پرداخت سریع، از 3 تا 32 بیماری ( با توجه به شرایط سنی) و از 25 هزار تا 2 میلیون دلار معاف از مالیات در صورت تشخیص بیماری مندرج در بیمه نامه.

3 – بیمه های ناتوانی جسمی و از کارافتادگی و مراقبت ویژه:

قابل ارائه به افراد از 18 تا 80 سالگی و واجد شرایط دریافت بیمه تا 100 سالگی که می توانند از پوشش تمام عمر این بیمه استفاده کنند و میزان پوشش آن از 1000 تا 8500 دلار و معاف از مالیات می باشد. قابل توجه اینکه در صورت خرید زوجین به هر کدام 10 درصد تخفیف داده می شود، که در صورت عدم توانایی انجام کارهای روزانه پرداخت می شود.

4 – بیمه عمر:

به صورت کوتاه مدت و دائمی و سزمایه گذاری: قابلیت اخذ تا مبلغ 10 میلیون دلار و حتا بیشتر، با ویژگی عوض کردن نام وارث در طول زمان قرارداد و مواردی نظیر اخذ وام و گرو گذاشتن بیمه عمر نزد بانک. بیمه عمر یکی از مطمئن ترین شرایط زندگی، پس از فوت بیمه شونده را برای بازماندگان فراهم می آورد.

5 – بیمه های تکمیلی دارو و دندان:

با قابلیت پوشش های متفاوتی از دارو با هر سنی، حتا داروی باروری و جلوگیری با درصد مشارکت مختلف و همچنین پرداخت هزینه های دندانپزشکی تا سقف مبلغ قرارداد و تنوع پوشش طبق بیمه نامه، پوشش چشم پزشکی عینک، کانتکت لنز، فریم، آپنومتریست با برخورداری تخفیف 20 درصد از همکاران چشم پزشکی (PVS) پوششهای فیزیوتراپی، ماساژتراپی، کایروپراکتر، کفش طبی، کفی کفش طبی، امبولانس و آزمایشاتی که بیمه اجتماعی استان انتاریو پوشش نمی دهد (OHIP).

6 – سرمایه گذاری:

RRSP- RESP-RSP-TFSA و سپرده های سرمایه گذاری تضمینی در قالب شرکت بیمه.

سرمایه گذاری های ذکر شده، هر یک با توجه به شرایط مالی و وضعیت زندگی افراد می تواند در نقاط حساس زندگی کمک بزرگی باشد.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ