تبصره ها در بیمه های مسافرتی

بطور معمول در بیمه مسافرتی خسارات یا هزینه های پیش آمده مستقیم یا غیر مستقیم بنا به مفاد بیمه نامه پرداخت می شود ولی در هر بیمه نامه ای از جمله بیمه های مسافرتی تبصره هایی وجود دارد که کل یا بخشی از آن را، پوشش نمی دهد در صورتی که:

1 – جایگزینی یک نسخه موجود، چه بدلیل خسارت، تجدید یا نامناسب بودن یا خرید دارو ( شامل ویتامین ها ) که معمولن بدون نسخه در دسترس است یا چیزهایی که قانونا در کانادا مورد پذیرش نیست یا چیزهایی که در مواقع اورژانس مورد نیاز نیست.

2- بستری شدن یا خدمات در ارتباط با آزمایش درمان عمومی به هدف بررسی، درمان شرایط در حال حاضر، مراقبت معمول شرایط مزمن مراقبت خانگی، آزمایش های تشخیصی، ترک اعتیاد یا درمان های مرتبط با مواد مخدر، سو مصرف الکل یا هر گونه مواد دیگر.

3- قبول نکردن هر گونه درمان دارویی تجویز شده ( چنانچه توسط بیمه کننده تعیین شده باشد ) یا عدم اجرای دستور العمل های پزشک معالج.

4- درمان یک بیماری یا جراحت پس از اینکه دوران اورزانسی آن به اتمام رسیده است ( چنانچه توسط بیمه کننده تعیین شده باشد) .

5- درمان، جراحی، دارو، خدمات یا موادی که برای مداوای درد و رنج پیش آمده مورد نیاز نیست یا اگر انتخاب کنید که در خارج از کشور مبدا فراهم شود در صورتی که شواهد پزشکی نشان می دهد که شما می توانید به کشور مبدا بازگشته و چنین درمانی را دریافت کنید. تاخیر در دریافت درمان در کشور مبدا هیچ ارتباطی در درخواست این تبصره ندارد .

6- Cardiac Catheterization، آنژیو گرافی و جراحی رگهای خونی شامل هر آزمایش تشخیصی مرتبط مگر اینکه از قبل برای انجام، مورد پذیرش شرکت بیمه قرار گرفته باشد و یا در شرایط حاد که چنین جراحی براساس اورژانسی بودن سریعا به محض پذیرش بیمارستان انجام شود.

7- MRI، اسکن CAT، سونوگرافی، بافت برداری مگر اینکه مورد پذیرش شرکت بیمه بوده باشد.

سفر در حالی که نامی شاد و خاطره انگیز در خود نهفته دارد می تواند با بی دقتی به تراژدی دردناکی مبدل گردد. بیمه مسافرتی تان را از بروکر با تجربه و متخصص اخذ کنید و دقیقا بدانید بیمه تان در زمان مطالبه پول چگونه خواهد بود.

اقتباس

www.cover4u.ca و travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ