خسارات در بیمه های مسافرتی

در بیمه نامه های مسافرتی تبصره هایی وجود دارد که کل یا بخشی از آن را، پوشش نمی دهد در صورتی که:

1 – آزمایشهای پزشکی انجام شده بنابر تقاضای شخص ثالث ( شامل آزمایشهای پزشکی برای مقاصد مهاجرتی ) یا مشاوره با پزشک از طریق تلفن یا ایمیل.

2 – درصورت داشتن بیماری، جراحت یا شرایط پزشکی که شما از آن رنج می برید.

3- مسافرت به یک کشور، منطقه یا ناحیه خاص برای موردی که وزارت امورخارجه و سازمان تجارت بین الملل دولت کانادا یک توصیه سفر یا آگهی رسمی پیش از تاریخ خروج شما صادر کرده که به مسافران توصیه می کند که به این کشور، منطقه یا ناحیه خاص سفر نکنید.

4- اگر دولت کانادا یک توصیه سفر یا آگهی رسمی برای ترک یک کشور، منطقه یا ناحیه خاص پس از تاریخ خروج شما از کانادا صادر کرده باشد، پوشش بیماری، جراحت یا شرایط پزشکی محدود به 10 روز از تاریخ این توصیه سفر یا آگهی رسمی از زمان صدور است یا دوره ایی که معقولانه برای خروج از کشور، منطقه یا ناحیه ضروری است.

در این تبصره بیماری، جراحت یا شرایط پزشکی به معنی هر گونه بیماری، جراحت یا شرایط پزشکی است که قابل استناد به هر دلیلی است که توصیه سفر و آگهی رسمی برایش صادر شده یا مشکلاتی که از آن بیماری، جراحت یا شرایط پزشکی بوجود آمده است. این تبصره تنها برای بازدید های موقت خارج از کانادا کاربرد دارد.

5- برای فرزندان هر بیماری یا شرایط پزشکی بوجود آمده مربوط به نقص هنگام تولد.

6- هر درمان پزشکی خارج از کانادا زمانی که یک مساله اورژانسی در کانادا اتفاق می افتد .

7- درمعرض یک احتمال خطر استثنایی بودن، کارها یا فعالیت های خطرناک یا تصادف هوایی (مگر اینکه شما در حال سفر به عنوان مسافر با پرداخت هزینه در یک خط هوایی تجاری هستید).

اقتباس   www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ