دیگر تبصره ها در بیمه های مسافرتی

بیمه های مسافرتی، جهت پوشش هزینه های پزشکی که به صورت  پیشامدهای تصادفی و یا اضطراری و مریضی برقرار شده است ولی در هر بیمه نامه ای از جمله بیمه های مسافرتی مواردی تبصره وجود دارد که شامل پوشش نمی شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات پزشکی در کشور مبدا

حمل و نقل هوایی و اجاره ماشین، مگر اینکه از قبل مورد پذیرش و  اورژانسی و با هماهنگی شرکت بیمه بوده باشد.

جراحی آب مروارید

ارتقاء هزینه ها و لغو جریمه های بلیط های هوایی مگر اینکه از قبل مورد پذیرش شرکت بیمه بوده باشد.شرکت در

a) هر گونه ورزش به عنوان ورزشکار حرفه ایی ( فردی که دریک فعالیت به عنوان فرد اصلی با دریافت پول، درگیراست )

b) هر گونه اتفاق ورزشی رقابتی، مسابقات اتومیبل رانی و سرعت.

c) غواصی (مگراینکه شما گواهی نامه SCUBA از یک مدرسه مجوزدار در کانادا را داشته باشید) گلایدر سواری، صخره نوردی، پاراگلایدرسواری، skydiving، پرش از ارتفاع، کوهنوردی،  چتربازی (پاراشوت).

تصادف هوایی ( مگر اینکه شما در حال سفر به عنوان مسافر با پرداخت هزینه در یک پرواز تجاری هستید ).

از بین رفتن یا آسیب دیدن ابزار شنوایی سمعک، عینک، عینک آفتابی، لنز، دندان مصنوعی، اعضای مصنوعی، تاج دندان و عصب کشی،داروهای جلوگیری و واکسن.

برای ورزشکاران و یا همچنین برای افراد با انجام کارهای پرخطر با ریسک بالا گرچه بیمه های متعارف پوشش لازم و کافی ندارند ولی بیمه هایی تخصصی دراین خصوص با شرایط ویژه، پوشش لازم و همچنین درمدلهای مختلف وجود دارد.

چرا که ضمن آرامش شما از پوشش هایی نظیر، پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور مبدا، جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در صورت بیماری و یا هر گونه حادثه، پرداخت هزینه های فوریتی دندانپزشکی، سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه و خدمات مربوط به تاخیر ورود چمدان و یا تاخیر در پرواز هواپیما، بازگرداندن جسد متوفی به کشور مبدا، بازگرداندن کودکانی که بدون سرپرست مانده اند.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ