ماهنامه شرکت بیمه‌ – آوریل ۲۰۱۷

شرکت بیمه رحیمیان با هدف اطلاع رسانی به فارسی زبانان، سالهاست اقدام به نگارش مقالات  به همراه برنامه‌های رادیویی

.و تلویزیونی داشته است

فعالیت‌های شرکت بیمه رحیمیان در بخش‌های طرح و برنامه ریزی مالی، بیمه‌های عمر، از کار افتادگی و ناتوانی جسمی‌، بیماری‌های سخت، دندان و چشم، دارو، فیزیوتراپی، اتاق خصوصی بیمارستان، انواع سرمایه گذاری تضمینی ،RRSP,TFSA,RESP  ، یمه های مسافرتی‌، ویزیتوربه کانادا، سوپر ویزا و… میباشد. آنچه میتواند ما را در این مسیرموفق سازد بی‌ شک توجه شما عزیزان و همراهی تان در مطالعه، شنیدن و دیدن این کار بزرگ فرهنگی‌ و گروهی است. لطفا در کنار مشغله‌های زندگی‌، نیاز به بیمه را به کاری برای فردا نگذارید. چرا که

.بیمه یک نیاز واقعی‌ است با هر اندازه توان مالی شما

مجموعه مقالات ماه مارچ
بیمه های کاربردی در سلامت زنان  
زنان دارای مسایل سلامت منحصر بفردی هستند. و برخی از مشکلات  سلامت که هم بر مردان و هم بر زنان تاثیرمی گذارد تاثیرش بر زنان متفاوت است .
مشکلا ت  منحصر بفرد شامل بارداری، یایسگی و شرایط خاص زنانه است. زنان با رعایت مراقبت های بارداری زود هنگام و منظم  می توانند از دوران بارداری سلامتی برخوردار شوند. به آنها همچنین توصیه می شود که آزمایش تراکم استخوان، سرطان سینه و رحم را انجام دهند.
همچنین زنان و مردان ممکن است دارای مشکلات یکسان سلامت باشند اما این مشکلات می تواند تاثیرش بر زنان متفاوت باشد برای مثال ،
· احتمال مرگ زنان با سکته قلبی  بیشتر از مردان است.
ادامه..
تبصره ها در بیمه های مسافرتی
بطور معمول در  بیمه مسافرتی  خسارات یا هزینه های  پیش آمده مستقیم یا غیر مستقیم بنا به مفاد  بیمه نامه  پرداخت می شود ولی در هر بیمه نامه ای از جمله بیمه  های مسافرتی تبصره هایی وجود دارد که کل یا بخشی از آن را ، پوشش نمی دهد در صورتی که  :
1-  جایگزینی یک نسخه موجود، چه بدلیل خسارت، تجدید یا نامناسب بودن یا خرید دارو ( شامل ویتامین ها ) که معمولن بدون نسخه در دسترس است یا چیزهایی که قانونا در کانادا مورد پذیرش نیست یا چیزهایی که در مواقع اورژانس مورد نیاز نیست .
برنامه تلویزیونی
با شروع سال نو خورشیدی شرکت بیمه‌ شروع به تولید برنامه‌های تلویزیونی هفتگی در رابطه با بیمه‌‌های مختلف کرده. شما میتوانید این برنامه را از سراسر دنیا از کانال تلویزیونی تصویر ایران دوشنبه ساعت ۶:۳۰ عصر به وقت تورنتو ببینید.

برای دیدن قسمت‌های مختلف برنامه شرکت بیمه‌  به صفحه یوتیوب ما   subscribe کنید.

برنامه هفتگى(قسمت ۹۷)-مرورى بر سال گذشته و پيشواز سال جديد
mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ