یکی از سه دلیل

مشکلات مالی بین همسران، یکی از سه دلیل اصلی شکست های ازدواج می باشد.

بیمه کمک بزرگی در مسیر زندگی خانواده هاست. حال اگر پیوند این خانواده که می تواند ترکیبی حتا دو نفره داشته باشد، شکسته شود هر یک از طرفین می توانند در معرض خطر مشکلات مالی حاصل از بیماری و تنهایی شان قرار گیرند. بیمه را مانند همیشه نیازی برای همه افراد دانسته و بخصوص آن را به کسی که قرار است به تنهایی عهده دار بخش مالی خود و یا احتمالا فرزندش باشد توصیه می کنیم.

از آنجایی که قوانین روابط غیر رسمی بین دولت ایالتی و فدرال تقسیم می شوند و همچنین بر قانون مالیات، حقوق دارایی و پرداخت های حمایتی بالقوه تاثیر می گذارد، این سوال باقی می ماند که ما چطور می توانیم بدون دانستن قوانین بازی خشنود باشیم؟

ازدواج مجدد و تشکیل یک خانواده جدید آرد بیشتری به آسیاب می ریزد. ترکیب دو خانواده ایی که همین حالا هم درد طلاق را دارند (یا مرگ) مشکلات خاص خودش را برای فعالیت ها و وضعیت مالی خانواده در بر دارد. حتا اگر در زمان ازدواج مجدد والدین، بچه ها بزرگ شده باشند کشمکش ها و درگیری های زیادی بین این خانواده های تازه تشکیل شده، وجود خواهد داشت.

در حقیقت معمولا در سنین 30، 40 یا 50 که بچه ها به بزرگسالی رسیده اند، وضعیت مالی و زرنگی ها و فریبکاریها برای داشتن پول بیشتر و محرومیت ازحق انتخاب آشکار می شود و واقعیت در زمانی که پدر در سنین 70 سالگی است رخ می دهد که پسر و دختر شاهد حضور مادرخوانده شان در خانه هستند که ارثشان به فرد جدید و احتمالن فرزندان جدیدشان  منتقل می شود. در این صورت سریعن روابطشان سخت شده و همه چیز بین شان بد می شود. هم اکنون برای مشاوره اقدام کنیم و یا منتظر هزینه های بیشتری در آینده باشیم؟

در نظر داشته باشیم که نیاز و پوشش ما در سه حالت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است. بیمه بیماریهای سخت و مراقبت ویژه در هر سه حالت نامبرده شده  و در زمان حیاتمان جوابگو یمان خواهد بود.

بیمه می تواند امنیت خاطر شما را در مواقع خطیر زندگی تضمین نماید. همانگونه که به شما توصیه می کنیم از آزمایشات سالانه خود غافل نشوید بهتر است که از گرفتن بیمه در زمان مناسب نیز غفلت نکنیم.

*** آیا به راستی پشتوانه ای محکمتر از بیمه برای حفاظت از خود، سرمایه تان و آنها که دوستشان دارید سراغ دارید؟ چرا که فردا برای خودش ماجرای دیگری دارد .***

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ