بیمه و بیماریهای قلبی

ممکن است شما مانند بیشتر مردم فکر کنید که بیماری قلبی مشکلی برای سایرین است، اما بیماری قلبی عامل شماره یک فوت و مرگ و میر در آمریکای شمالی است و همچنین دلیل اصلی ناتوانی می باشد. بیماری قلبی دارای انواع مختلف است.

متداولترین علت این بیماری، باریک شدن یا انسداد شریان های قلبی، رگهای خونی که خون را به قلب می رسانند، است که بیماری شریان قلبی coronary artery disease نامیده می شود و در طی زمان به آهستگی اتفاق می افتد. این دلیل اصلی حملات قلبی در افراد می باشد.

سایر مشکلات قلبی ممکن است برای دریچه های قلب اتفاق بیفتد، قلب به خوبی خون را پمپاژ نکرده و از کار می ایستد. برخی افراد با بیماری قلبی متولد می شوند.

شما می توانید احتمال بیماری قلبی خود را با کنترل مواردی که شما را در خطر می اندازد کاهش دهید:

  • کنترل فشار خون
  • کم کردن کلسترول
  • مصرف نکردن دخانیات
  • انجام فعالیتهای ورزشی 

از آنجا که بیماری قلبی و عروقی یکی از موارد مندرج و مورد پوشش بیمه بیماریهای سخت است در این خصوص پیشنهاد می شود با توجه به سطح توان مالیمان بیمه هایی نظیر بیمه بیماریهای سخت اختیار کنیم.

هر یک از ما می توانیم بدون نگرانی از قسمت مالی دوران معالجه و یا آرامش خاطر از پرداخت هزینه های ثابتمان در برخورد با بیماریهایی از این دست که روز به روز به تعداد و انواعش افزوده می شود بپردازیم. بیمه بیماریهای سخت که می تواند از  25000 تا 2000000 دلار معاف از مالیات، امکان مالی در اختیار متقاضی قرار دهد. مبلغ قرارداد در صورت تشخیص به بیماری توسط پزشک، از طرف شرکت بیمه به فرد بیمه شده پرداخت خواهد شد.

این بیمه به دوره زمانهای متفاوت نظیر قرارداد سالانه، 5 ساله، 10 ساله، 20 ساله و تمام عمر قابل اختیار است و حتا با برگشت پول در صورت عدم بیماری به بیمه شده پرداخت می شود، بیمه بیماریهای سخت از کودک تا بزرگسال را در بر می گیرد. در مدلی از این بیمه نامه فرد تنها کافیست در یک دوره کوتاه مدت نظیر 10 سال پرداخت کند و بدون هیچگونه پرداختی دیگر، تمامی عمر بیمه باشد.

قابل ذکر است بعضی از انواع بیمه بیماریهای سخت این بیماری را پوشش نمی دهد.

اقتباس  www.cover4u.ca  و Health News

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادابه شماره ثبت 2065817 است.

 

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ