بیم و اجتناب کردن از تجاوز های جنسی

همواره موقعیتهایی برای تجاوزهای جنسی در همه جای دنیا وجود دارد. جانب احتیاط را داشتن بهترین دفاع در برابر قربانی شدن است. با توجه به این امر که در روی داد تجاوز، هرگز و در هیچ شرایطی قربانی نبایست مورد مذمت قرار گیرد با این وجود توجه به نکات زیر میتواند مانعی برای این رخداد باشد.

هرگز مواد خوردنی یا نوشیدنی را بدون محافظ یا تحت مراقبت غریبه ها قرار ندهید. از غریبه ها مواد خوراکی، نوشیدنی، آدامس یا سیگار قبول نکنید. موادی که در این خوراکیها ممکن است بریزند بدون مزه یا رنگ است و می تواند شما را بی هوش و بی دفاع کند. الکل به تنهایی بیشترین ماده ایی هست که در تجاوز های جنسی استفاده می شود.

اگر احساس بیماری یا سرخوشی یا احساس ناآشنایی به هر دلیل ناشناخته ایی دارید از یک دوست یا از فردی که می توانید به او اعتماد کنید برای بردن شما به یک محل ایمن کمک بخواهید. اگر تنها هستید با پلیس محلی، بیمارستان یا نزدیک ترین دفتر سفارت کانادا در خارج تماس بگیرید.

احتمال درخطر بودن با مردان غریبه را بدانید. دوبار قبل از ترک مهمانی به خطرات ترک مجلس با فردی که به تازگی ملاقات کرده اید یا دعوتش را برای همراه شدن پذیرفته اید بویژه در جوامعی که ملاقات بدون داشتن ملازم خارج از عرف است، فکر کنید.

از افرادی که به فضای خصوصی شما می تازند، توجه ای به اعتراض شما ندارند یا سعی می کنند که شما را درصورتی که دربرابر زیاده رویی هایشان مقاومت می کنید ، خجالت زده کنند آگاه باشید.

در صورتی که احساس خطر کردید شک نکنید که صدای اعتراضتان را برسانید یا فریاد بزنید.

دولت کانادا سالانه به هزاران زن کانادایی که با مشکلاتی در خارج از کشور مواجه می شوند، کمک می کند مشکلات آنها متفاوت است.

جنایات خرد یا خشونت بار، صدمات فرهنگی، شرایط بد، خطرات و مشکلات مربوط به ملاقاتهای آشنایی از طریق اینترنت و خلاصه مسائل بسیار زیاد دیگر بیمه مسافرتی با هدف دستیابی به آرامش روانی مسافر در طول سفر تبیین شده، بنابراین عاقلانه این است که با اخذ بیمه از پرداخت هزینه های سنگین در وضعیت های اضطراری جلوگیری کنیم .

فراموش نکنید برای اینکه از 100 درصد پوشش بیمه استفاده نمایید حتما قبل از مراجعه به بیمارستان و یا دکتر و مراکز درمانی سرپایی با شماره تلفنی که در بیمه نامه و یا کارت بیمه نامه مسافرتی جهت مواقع اضطراری آمده است تماس گرفته شود.

اقتباس   www.cover4u.ca     و    travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادابه شماره ثبت 2065817 است.

 

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ