بیمه و خطرات سفر

هر چقدر بیشتر در مورد جایی که می روید بدانید، سفر شما ایمن تر و شادتر خواهد بود. پیش از ترک کانادا مطمئن شوید که در مورد همه خطرات احتمالی جایی که قصد بازدیدش را دارید، می دانید. این کار به شما کمک خواهد کرد که مقصدی را انتخاب کنید که ایمن و منطقه امن باشد. در صورتی که گمان می کنید نمی توانید از پس چالشهای موجود دریک کشور خاص برآیید آن کشور را از فهرست تان حذف کنید.

خطرات موجود برای شما مسافران شامل شرایط سلامتی، ایمنی، اقتصادی و سیاسی، قوانین محلی، سنت ها و استانداردهای فرهنگی و همچنین شامل نقش زنان در کشور بالقوه میزبان است. برای مثال، برخی از کشورها دارای قوانین سخت گیرانه مذهبی هستند که می تواند بر حقوق و وظایف زنان تاثیر داشته باشد. حقایقی مانند پوشیدن مایو و داشتن روابط جنسی پیش از ازدواج که در کانادا قانونی هستند، در این کشورها غیر قانونی می باشند.

بر اساس تحقیقات خودتان، راههای مدیریت خطرات احتمالی و مسائلی که باید از آنها آگاه باشید را پیش از سفر بدانید.

زنان به دلایل مختلفی سفر می کنند برای کشف کردن مرزهای جدید، دنبال کردن فرصت های شغلی یا فقط برای استراحت و تفریح. اما زمانی که مسئله مربوط به سلامت و امنیت باشد و اینکه چگونه مسافران تحت تاثیر مذهب و اعتقادات فرهنگی در کشورهای خارجی که بازدید می کنند، واقع می شوند، تفاوت زیادی بین مردان و زنان وجود دارد. واقعیت این است که زنان با مشکلات بیشتری مواجه هستند بویژه زمانی که به تنهایی سفر می کنند.

دولت کانادا دفترچه ای را برای کمک به اطلاع رسانی و آماده سازی شما قبل از ترک کانادا آماده کرده است. این دفترچه مسائل پیش گیری کننده با گرایش مناسب برای زنان برای حل کردن مشکلات امنیتی، فرهنگی، سلامت و نگرانیهای اجتماعی زنان مسافر را ارائه می دهد.

سفر در حالی که نامی شاد و خاطره انگیز در خود نهفته دارد می تواند با بی دقتی به تراژدی دردناکی مبدل گردد بیمه مسافرتی تان را از بروکر با تجربه و متخصص اخذ کنید و دقیقا بدانید بیمه تان در زمان مطالبه پول چگونه خواهد بود.

اقتباس  www.cover4u.ca  و  travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

 

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ