بیمه سفر و خدمات مشاوره اورژانسی

در صورت بروز مشکل در خارج از کشور به خاطر داشته باشید که Trade and velopment  کانادا آماده کمک 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد.  برای کمک های اورژانسی با Emergency Watch and Response Centre  و در طی ساعات دفتر با  contact the nearest Canadian embassy or consulate در اوتاوا تماس بگیرید.

همچنین برخی خدمات در دسترس برای زنان مسافر شامل این موارد هستند:

  • خدمات مشاوره و اطلاعات در دفتر پلیس محلی و خدمات درمانی برای قربانیان دزدی، تجاوز جنسی یا سایر خشونت ها.
  • کمک های اورژانس پزشکی با فراهم آوردن فهرستی از پزشکان و بیمارستان های محلی.

 

  • فراهم آوردن فهرستی از وکلای محلی.
  • جایگزین کردن گذرنامه مفقود شده، دزدیده شده و یا مدت انقضاء گذشته. 
  • درفرم سرویس Registration of Canadians Abroad service ثبت نام کنید، در این صورت خدمات مشاوره ایی کانادا می تواند برای کمک به شما در موارد اورژانسی در خارج از کشور و اطلاع دادن در صورت موارد اورژانسی با خانواده تان، در ارتباط باشد. ثبت کردن داوطلبانه و رایگان است و حتی می تواند در موارد مورد نیاز، زندگی تان را نجات دهد و مسئله بیشتر این است که اطلاعات شما کاملا محفوظ بوده و مطابق با نظارت های Canada’s privacy Act  عمل می کند.

 

  • اگر در حال مسافرت به تنهایی هستید، این یک ایده خوب برای ارتباط با سایر زنانی است که در حال تنها سفر کردن هستند. آنها سیستم حمایتی و ارتباطاتی شما هستند. یک گفتگو با همنشین در سفر های طولانی هوایی یا قطار می تواند اطمینان کافی برای همراه شدن در تاکسی یا همراهی در سفر موقت ایجاد کند. زمانی که در حال لذت بردن از همراهی غریبه ها هستید مراقب در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی بیش از حد به آنها باشید.

 

  • بیمه های مسافرتی، جهت پوشش هزینه های پزشکی که به صورت پیشامدهای تصادفی و یا اضطراری و مریضی است. با توجه به انواع بیمه های مسافرتی بنا به نیاز شما می تواند، مواردی مانند گم شدن چمدان، دیر رسیدن به پرواز، نیاز به آمبولانس هوایی، برگشت مسافر به کشور خودش، فیزیوتراپی، بستری شدن در بیمارستان و حتا عمل جراحی و ده ها مورد دیگر بنا به شرح  بیمه نامه  مسافرتی خریداری شده، پوشش دهد.

اقتباس   www.cover4u.ca     و travel.gc.ca

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ