بیمه بارداری

بیمه یعنی آرامش خاطر و پوشش در صورت نیاز. لازم به ذکر است که بیمه را نباید به عنوان یک کالای اجباری در زندگی روزمره در نظر گرفت بلکه شما خانم باردار، با شناخت کامل از مزایای مختلف بیمه، می توانید برای مراقبت از جان، مال و امنیت خاطر خود و خانواده تان از آن استفاده کنید.

در استان انتاریو امکانات تخت بیمارستان در اتاق عمومی تحت پوشش OHIP می باشد. ولی چرا مردم علاقمند هستند که از تخت خصوصی و یا بیمه خصوصی استفاده کنند؟

شما خانم باردار آیا تاکنون فکر کرده اید که چگونه می توان از تجهیزات جانبی بیمارستان و اتاق و تخت خصوصی در صورت به دنیا آمدن نوزادتان استفاده کنید؟

همه مادران میتوانند با بکارگیری از امکانات بیمه استانی، از تخت عمومی و اتاق رایگان برای وضع حمل خود استفاده کنند. بطور متوسط، از هر 6 مادر، یک مادر آمادگی ترخیص از بیمارستان، بعد از گذشت 48 ساعت از تولد نوزادش را ندارد.

در حالی که به طور معمول، دوره بهتر برای مادرانی که زایمان طبیعی داشته اند 48 ساعت و مادرانی که عمل سزارین داشته اند 9 ساعت است به عبارتی دیگر 4 روز پس از دوره نقاهت ( درشرایط عادی ) مادر می تواند از بیمارستان ترخیص شود.

پزشکان متخصص زنان و اطفال معتقدند این موارد به شرایط زندگی زوجین بستگی دارد که مادران چه زمانی آمادگی ترخیص از بیمارستان را در خود می بینند. البته در بیشتر مواقع، این مادران هستند که احساس میکنند آمادگی ترخیص بیمارستان را ندارند نه دکتر!

دکتر Bernstain و همکارانش برای این منظور 450 تحقیق را در 121 کشور بر روی 4300 مادر و نوزاد انجام دادند و توصیه کردند که باید در زمان ترخیص مادر، به روحیات او بیشتر توجه و تأکید کرد. در این میان دکتر Robertwelch دبیر سازمان و مادران باردار در آمریکا، اشاره میکند که احساس آمادگی ترخیص، از جامعه ای به جامعه دیگر متفاوت است.

این نکته لازم به ذکر است که در گذشته، بعد از ترخیص مادر، وظیفه پرستاری از مادر و نوزاد به عهده مادربزرگها بود. در حالی که در عصر حاضر، مادر بعد از ترخیص ناچار است به تنهایی از خود و نوزادش نگهداری کند.

از آنجا که هزینه های تخت خصوصی و بیمارستان بسیار سنگین است. لذا توصیه می شود با داشتن بیمه های تکمیلی از این امکانات استفاده بهینه کنید. شما خانم باردار می توانید با پرداخت مبلغ اندکی ، از امکانات این نوع بیمه برخوردار شوید.

مقدار پوشش این بیمه در شرکت های مختلف بیمه متفاوت است. به طور مثال در بعضی از شرکتهای بیمه این مقدار تا سقف 175 دلار برای هر شب و تا یکسال پرداخت خواهد شد. در ضمن شما می توانید ضمن بهره مندشدن از مزایا و امکانات خصوصی، در صورت شاغل بودن، هزینه های پرداختی بیمه تان را از مالیاتتان کسر نمائید.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ