در جستجوی خوشبختی

خوشبختی واژه ای است که اغلب ما آن را به درستی نمی شناسیم و همواره به دنبال آن هستیم. معمولا در هر دوره ای از زندگی که به سر می بریم به دنبال رسیدن به این احساس با ارزش، توجه خود را به فردا معطوف می کنیم. در حالی که خوشبختی، حاصل رضایت از آنچه داریم می باشد. آیا شده در روزهای حتی بیماری احساس خوشبختی کنید؟

در عصری زندگی می کنیم که هر روز، به دامنه مشکلات روحی و جسمی ما اضافه می شود. خود را در گیر اختلافات فکری، مسائل مالی و مشکلات خانوادگی می کنیم. حاصل زندگی ماشینی و تغذیه های نادرست ما، سکته های زود هنگام و رشد سرطانهای گوناگون است.

آیا می دانید سرطان، دومین عامل مرگ و میر در كشورهای پیشرفته و سومین عامل در كشورهای درحال توسعه است. براساس آمار موجود، سرطان‌ها و سوانح، دومین عامل مرگ‌ومیر پس از بیماری‌های قلبی ـ عروقی محسوب می‌شوند كه متأسفانه سالانه جان بیش از 550 هزار نفر را می‌گیرند. به طوری كه سازمان جهانی بهداشت افزایش انواع سرطان را در جهان هشدار داده است.

كارشناسان بهداشتی معتقدند: این بیماری ترس و وحشت زیادی را در بین مبتلایان بوجود می‌آورد كه تا آخر عمر با آنان همراه است و این در حالی است كه هزینه‌های سنگین و كمرشكنی را به بیمار و خانواده‌اش تحمیل می‌كند.

در آمریکا هر سال در حدود یک و نیم میلیون نفر برای نخستین بار متوجه می‌شوند که به نوعی سرطان مبتلا شده‌اند. بر اساس آمار، سرطان‌های ریه، سینه، پروستات و روده بزرگ علت بیش از ۵۰ درصد مرگ و میر ناشی از سرطان در آمریکا را شامل می‌شوند. در طول ۵۰ سال گذشته میزان تلفات ناشی از سرطان به طور قابل توجهی در مردان افزایش یافته در حالی که این نسبت در زنان رو به کاهش است. این افزایش در مردان بیشتر به علت سرطان ریه می‌باشد ولی بهبود این نسبت را در زنان می‌توان به کاهش واضح میزان مرگ و میر ناشی از سرطان‌های رحم، معده، کبد و از همه مهمتر سرطان گردن رحم مرتبط دانست.

در وهله نخست، شخص بیمار برای درمان بهتر و از بین نرفتن ثبات خانواده از جهت مالی، نیازمند منبع قوی است. با توجه به شیوع سرطان های گوناگون ، هر یک از ما باید خود را به تکیه گاهی مطمئن، ایمن سازیم.
قرار نیست در روز اتفاق خانه مان را بفروشیم و یا با قرض های مختلف که آن هم در صورت امکان دور از ذهن به نظر می رسد دوران بیماری را سپری کنیم. بیمه پشتیبان محکم شما در روز نیاز است.

بیمه بیماری های سخت می تواند شما را تا 32 بیماری شایع را، ( با توجه به سن) پوشش دهد. آیا شما برای روزهای بیماری، تکیه گاهی مطمئن تر از بیمه سراغ دارید؟ آیا می دانید در صورت عدم بیماری می توانید پول های پرداختی خود را معاف از مالیات دریافت نمایید؟

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ