چرا به بیمه سفر نیازمندید.

بعضی بیمه ها تقریبن در خارج از کانادا معتبر نیستند. برنامه درمان ایالتی یا منطقه ایی شاید چیزی را پوشش ندهد و یا تنها یک بخش کوچکی از هزینه ها را در صورتی که بیمار شده باشید یا در طی زمانی که در خارج از کشور هستید تصادف کرده و  زخمی شوید، پوشش می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با اداره درمان منطقه ایی یا ایالتی تان تماس بگیرید. بیمارستان ها و کلینیک ها در برخی کشورها از درمان افراد بیمار یا کسانی که تصادف کرده اند و دارای بیمه درمان مناسب یا پول برای پرداخت صورتحسابشان نیستند، امتناع می کنند.

شما باید سالها هزینه های قرض درمان بیماری یا تصادفی را در خارج اتفاق افتاده است را
بپردازید. دولت کانادا صورتحساب درمان شما را نخواهد پرداخت. شاید مسافران جوان فکر کنند که چون جوان و سالم هستند به بیمه درمان نیازی ندارند، اما تصادف اتفاق می افتد. یک گردشگر کانادایی در دهه 20 زندگی اش در زمان قدم زدن در ساحل یک جزیره Caribbean تصادفی برایش اتفاق افتاد که صدمه جدی به ستون فقراتش زد و خانواده اش مجبور شدند هزینه های درمانش را بپردازند.

در یک پرواز و یا به بیانی کلی تر در یک مسافرت، دلایل زیادی برای گرفتن بیمه مسافر وجود دارد از جمله گم شدن چمدان، دیر رسیدن به پرواز، بیماری و یا حوادث طبیعی پیش بینی نشده که پرواز را کنسل می کند. هر یک از موارد ذکر شده می تواند خسارت زیادی به مسافر وارد کند.

ممکن است برای شما، این سوالات پیش بیاید مانند شرکتهای بیمه چه چیزهایی را پوشش می دهند و یا چه چیزهایی را پوشش نمی دهند؟ آیا برای اخذ بیمه شرایط سنی وجود دارد؟ و آیا می توان با یک بیمه مسافرتی، چندین مسافرت داشت؟

بیمه های مسافرتی جهت پوشش هزینه های پزشکی به صورت پیشامدهای تصادفی و یا اضطراری و مریضی، برقرار شده است. همچنین مواردی مانند گم شدن چمدان، دیر رسیدن به پرواز، نیاز به آمبولانس هوایی، برگشت مسافر به کشور خودش، فیزیوتراپی، بستری شدن در بیمارستان و حتا عمل جراحی و ده ها مورد دیگر در یک بیمه مسافرتی وجود دارد.

فراموش نکنید بیمه مسافرتی را حتمن از شخصی متخصص در این امر دریافت کنید تا در زمان مطالبه متوجه کاستی های بیمه که در اثر عدم تجربه و دانش ارایه دهنده آن می تواند رخ دهد نشوید. همیشه در نظر داشته باشید که هرگز بدون بیمه به سفر نروید، زیرا حادثه، لحظه، مکان و سن نمی شناسد.

پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور مبدا جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در صورت بیماری و یا هر گونه پرداخت هزینه های فوریتی دندانپزشکی، سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه و خدمات مربوط به تاخیر ورود چمدان و یا تاخیر در پرواز هواپیما بازگرداندن جسد متوفا به کشور مبدا بازگرداندن کودکانی که بدون
سرپرست مانده اند آمبولانس و یا هلی کوپتر در صورت وقوع حادثه دارو تا سقف تعیین
شده در بیمه، فیزیوتراپی، پرستار خصوصی، آزمایشات پزشکی مورد نیاز از جمله سی تی اسکن مراجعه پزشک به منزل بیمار در صورت نیاز که جزو خدمات جدید و مربوط به سفر به کشور امریکا می باشد.

فراموش نکنید برای اینکه از 100 درصد پوشش بیمه استفاده نمایید حتمن قبل از مراجعه به بیمارستان و یا دکتر و مراکز درمانی سرپایی با شماره تلفنی که در بیمه نامه و یا کارت بیمه نامه مسافرتی جهت مواقع اضطراری آمده است تماس گرفته شود.

ترجمه و منابع: travel.gc.ca  و http://www.cover4u.ca / www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

 

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ