الکل و مواد مخدر

استفاده از الکل و مواد مخدر در خارج از کشور

شما باید از همان قوانین ایمنی برای نوشیدن یا مصرف مواد استفاده کنید که در خانه رعایت می کنید. از الکل به طور مسولانه استفاده کنید و از مواد مخدر غیر قانونی استفاده نکنید. آگاه باشید که مواد مخدر و الکل ممکن است با سایر مواد، بعضی اوقات سمی مخلوط بوده و چیزی نباشد که شما قصد خریدش را داشتید.

هرگز نوشیدنی خود را بدون مراقبت رها نکنید و هرگز از غریبه ها نوشیدنی قبول نکنید. نوشیدنی خود را در زمان آماده شدن و سرو شدن نگاه کنید. آنها ممکن است با مواد مخدر که می تواند شما را در احتمال خطر دزدی یا تجاوز جنسی قرار دهد، آلوده کنند.

هنگام رانندگی مواد مخدر ننوشید. تحت مجازات های شدیدی برای نوشیدن حتا مقدار کمی الکل قرار می گیرید. هرگز سوار ماشین فردی که فکر می کنید ممکن است مست بوده یا مواد مخدر مصرف کرده باشد، نشوید.

همراه داشتن الکل در حین سفر

وارد کردن، همراه داشتن و استفاده از الکل در برخی کشورها مثل عربستان سعودی  قطر و ایران قدغن می باشد. قیل از خارج شدن از کشور کانادا به قصد مسافرت به دیگر کشورها با مشاوره با سفارت کشوری که قصد بازدیدش را دارید برای فهمیدن اینکه الکل قدغن می باشد، تماس بگیرید.

استفاده از مواد مخدر تفریحی 

خریداری و استفاده از مواد مخدر حتا در کشورهایی که چنین کارهایی متداول است می تواند منجر به اتهامات جنایی، بازداشت و زندانی شدن شود.

در صورتی که قوانین را در سایر کشورها بشکنید، شما تحت سیستم قضایی آن کشور قرار می گیرید، بنابراین با انتقال، نگهداری و استفاده از مواد مخدر غیرقانونی تحت هیچ شرایطی موافقت نکنید.

قربانی قاچاقچیان مواد مخدر نشوید. 

قاچاقچان از گردشگران بویژه از زنان و مسافران جوان تر و مسن سالها به عنوان طعمه استفاده می کنند. این هشدارهای ساده از تبدیل شدن شما به قاچاقچیان غیر عمدی پیش گیری می کند:

·    ساک تان را خودتان ببندید، آنرا بسته نگه دارید و حواستان به وسایلتان باشد.

·   هیچ گاه هدیه، بسته یا ساکی را برا ی فرد دیگری از مرز و یا گمرک عبور ندهید مگر اینکه از محتوای آن آگاه باشید. در صورتی که در آنها مواد مخدر یافت شود شما مسول آنها خواهید بود.

هیچ گاه مسافران بین راهی را که نمی شناسید یا اعتماد ندارید در مرزهای بین المللی سوار نکنید. از سوی دیگر در یک پرواز، دلایل زیادی برای بیمه مسافر وجود دارد از جمله گم شدن چمدان، دیر رسیدن به پرواز، بیماری و یا حوادث طبیعی پیش بینی نشده که پرواز را کنسل می کند.

هر یک از موارد ذکر شده می تواند خسارت زیادی به مسافر وارد کند. ممکن است برای شما، این سوالات پیش بیاید مانند شرکتهای بیمه چه چیزهایی را پوشش می دهند و یا چه چیزهایی را پوشش نمی دهند؟ آیا برای اخذ بیمه شرایط سنی وجود دارد؟ و آیا می توان با یک بیمه مسافرتی، چندین مسافرت داشت؟ شما می توانید برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه با ما تماس بگیرید.

فراموش نکنید برای اینکه از 100 درصد پوشش بیمه استفاده نمایید حتمن قبل از مراجعه به بیمارستان و یا دکتر و مراکز درمانی سرپایی با شماره تلفنی که در بیمه نامه و یا کارت بیمه نامه مسافرتی جهت مواقع اضطراری آمده است تماس گرفته شود.

ترجمه و منابع: http://www.travel.gc.ca / www.travel.gc.ca    و    www.cover4u.ca / www.cover4u.ca

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ