بیمه Cash Hospital

 

شاید شما از آن دسته افرادی هستید که تاکنون در بیمارستان بستری نشده اید و گمان می کنید از آنجا که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی  GHIP و در انتاریو (اوهیپ) هستید در صورت بستری شدن در بیمارستان همه چیز رایگان خواهد بود و یا تفاوت بین اتاق های خصوصی و غیر خصوصی را ندانسته و فکر می کنید همه در بیمارستان های اینجا به یک اندازه سرویس خواهند گرفت!

هزینه های بیمارستان معمولا در این اندازه خلاصه نمی شود. همه ما کم و بیش با هزینه های پارکینگ در بیمارستان، کرایه تاکسی و از همه بدتر ناتوانی کار کردن در دوره بستری روبرو هستیم.

در دوران نقاهت هیچ یک از اشخاص تحت درمان در بیمارستان، هزینه های عادی شان قطع نخواهد شد. فرد بیمار همچنان مشکلات پرداخت اجاره و یا قسط منزل را در پشت همه هزینه هایش یدک می کشد و زمانی که هزینه های بیمارستانی نیز به آن اضافه شود، آرامش روحی و فکری او را طبعا بر هم خواهد زد.

امروز شما را با نوع دیگری از بیمه آشنا می کنیم. این بیمه حفاظت فرد بیمار در روزهای بستری شدن در بیمارستان را در ابعاد خوبی به عهده خواهد گرفت. بیمه ای که نامش به روشنی، گویای تعهد اوست. بیمه  Cash Hospitalاست.

درخواست برای پوشش Cash Hospital  بدون هیچ سوالی درخصوص موارد پزشکی صادر خواهد شد و این پوشش علاوه بر پوشش های دیگر شما از جمله هر گونه پوشش دولتی، سلامتی، مسافرتی یا ناتوانی جسمی به شما پرداخت خواهد شد.

از جمله موارد قابل توجه در این نوع بیمه حق بیمه پایین و امکان تمدید پوشش تا 90 سالگی است.

پرداخت پول به شخص بیمار به طور مستقیم و بدون هیچ محدودیت تعداد روزهای بستری، پرداخت هزینه های متفرقه بستری شدن با توجه به بیمه نامه خواهد بود در بعضی از انواع آن تا سقف روزانه 100 دلار به فرد بیمار به مدت یکسال، پرداخت هزینه های دوره نقاهت تا مدت 30 روز بنا به دلیل ناتوانی جسمی فرد بیمار، هزینه های تکمیلی بیمارستان از جمله دو برابر کردن پرداخت به بیمار تا مدت 30 روز( اگر فرد در خارج از کانادا به علت سرطان و یا سکته بستری گردد)، پرداخت هزینه های ICU خواهد بود.

افراد متقاضی می توانند از سن 18 تا 80 سالگی این بیمه را درخواست کنند  و همچنین می توانند همسر و فرزندان خود را از سن 18 روزگی تا 21 سال( و اگر مشغول تحصیل هستند تا 25 سال) را تحت پوشش قرار دهند.

همه بیمه های موجود با هدفی ثابت، طرح امنیت مالی و فکری فرد را در سنین گوناگون دنبال می کنند. اینکه هر یک از ما کدام را انتخاب کنیم داستان متفاوت زندگی ما را در پشت سر می طلبد.

آنچه مهم به نظر می رسد این است که همه ما در مقاطع مختلف زندگی با حوادث، بیماری ها و مشکلات پیش بینی نشده ای روبرو هستیم. بیمه می تواند در چنین زمان هایی تاس برنده زندگی ما محسوب شود. اگر چنین تاسی را در صندوق اطمینان بخش زندگی مان نداریم، هر لحظه با ریسکی زندگی می کنیم که گاه جبران آن از عهده ما خارج است.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ