فرزندان در هنگام مسافرت

یکی از موضوعات مهم و مورد توجه در مسافرت، رضایت نامه برای فرزندان در هنگام مسافرت به خارج از کشور است.

ما شدیدا توصیه می کنیم که:
– بچه های کانادایی یک رضایت نامه در هنگام مسافرت به صورت تنهایی،
– تنها همراه یک والد یا قیم،
– با دوستان یا خویشاوندان یا با گروه به خارج از کشور، به همراه داشته باشند و هدف از این رضایت نامه یک بچه کانادایی زیر سن 18 یا 19 بستگی به ایالت یا منطقه شهروندی  می باشد.

رضایت نامه یک برگه قانونی در کانادا محسوب نمی شود اما فرزندان کانادایی در صورتی که مسئولین مهاجرت آن را در هنگام ورود به یک کشور خارجی یا خروج از کشور بخواهند، می توانند به راحتی آن را ارائه دهند. این رضایت نامه نشان می دهد که فرزندان کانادایی اجازه سفر از والدین یا قیم هایشان که همراه انها نیستند را دارند.

ما توصیه می کنیم که درباره مسائل قانونی که برای شما یا موقعیت خاص فرزندان شما، بویژه در صورتی که شما دارای شرایط خاصی در مسافرت بین المللی است، با یک وکیل صحبت کنید. به همراه داشتن رضایت نامه تضمین نمی کند که به  فرزندان شما حتما اجازه ورود یا خروج از کشور را بدهند چنانچه هر کشوری قوانین مورد مورد نیاز ورود و خروج خودش را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص موارد مورد نیاز ورود و خروج فرزندان کانادایی در هنگام مسافرت به تنهایی، یا با یکی از والدین، Country travel advice and advisories را ببینید یا با نزدیکترین Embassy or consulate  کشور مقصد تماس بگیرید.

امضای رضایت نامه ممکن است در حضور فردی باشد که به سن 18 یا 19 بستگی به ایالت یا منطقه شهروندی، رسیده باشد. ما شدیدا توصیه می کنیم که رضایت نامه را در یک سر دفتر رسمی یا وکیل  گواهی رسمی کنید.

همچنین توصیه می شود که با شرکت خطوط هوایی، قطار یا سایر وسایل  حمل و نقل که فرزند شما قصد سفر با آن را دارد برای بررسی قوانین و ضوابط برای فرزند مسافرتان، تماس بگیرد.

بیمه مسافرتی با هدف دستیابی به آرامش روانی مسافر در طول سفر تبیین شده، بنابراین عاقلانه این است که با اخذ بیمه از پرداخت هزینه های سنگین در وضعیت های اضطراری جلوگیری کنیم.

* پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور مبدا

* جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در صورت بیماری و یا هر گونه حادثه

* پرداخت هزینه های فوریتی دندانپزشکی

* سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه و خدمات مربوط به تاخیر ورود چمدان و یا تاخیر در پرواز
هواپیما.

* بازگرداندن جسد متوفی به کشور مبدا

* بازگرداندن کودکانی که بدون سرپرست مانده اند

* آمبولانس و یا هلی کوپتر در صورت وقوع حادثه

* دارو تا سقف تعیین شده در بیمه نامه

* فیزیوتراپی

* پرستار خصوصی

*  آزمایشات پزشکی مورد نیاز از جمله سی تی ا سکن

* مراجعه پزشک به منزل بیمار در صورت نیاز که جزو خدمات جدید و مربوط به سفر به کشور امریکا می باشد.

همیشه در نظر داشته باشید که هرگزبدون بیمه به سفر نروید، زیرا حادثه، لحظه، مکان و سن نمی شناسد.

شماره تماس شرکت 9053700011  جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادا به شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ