Best Doctor

انتخاب و تصمیمی درست!

Best Doctor یکی دیگر از مواردی است که امکان تشخیص، مشاوره، معالجه و انتخاب را به افرد در خصوص بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی و بیمه‌های بیماری‌های سخت فراهم می‌کند.

یکی از مواردی که در دنیای امروز در فضای آنلاین بررسی می‌شود، اخبار بهداشت و متخصصان پزشکی است. 

آیا شما زمانی که به پزشک نیاز دارید سراغ اینترنت رفته و وب سایت‌هایی که متخصصان پزشکی را رتبه بندی و ارزیابی می‌کند، جستجو می‌کنید؟

Best Doctor یک سازمان ثبت شده بین‌المللی است که در همه کشورها از جمله کانادا وجود دارد.

Best Doctor درسال ۱۹۸۹ به‌وسیله Harvard Medical School Physicians تاسیس شد و در ۷۰ کشور ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ نفر عضو دارد.  شبکه Best Doctor  با بیش از ۲۰ سال سابقه، ۵۳۰۰۰ دکتر و ۴۵۰ متخصص در سراسر دنیا دارد.

همگی ما خواهان بیمه سلامت با بالاترین کیفیت هستیم اما انتخاب آن دشوار است.  موارد زیادی برای توجه وجود دارد از جمله، بیمه سلامت شما چه مواردی را در برمی‌گیرد؟

مطالعه جدید منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان می‌دهد که حدود دو سوم مردم ایالات متحده با سایت‌های مربوط به رتبه‌بندی پزشکان آشنا هستند.

این تحقیق، شامل مردان و زنان سنین بین  ۱۸ تا ۶۰ سال و بالاتر است که به یک پرسشنامه  آنلاین  online  در سال ۲۰۱۲ پاسخ دادند.

پاسخ دهندگان اظهار کردند که با سایر سایت‌های رتبه‌بندی مثلا رتبه‌بندی ماشین و مسایل غیر پزشکی بیشتر آشنایی دارند. اما ۵۹% بیان کردند که جستجوی به صورت  آنلاین و بازبینی پزشکان، مساله‌ایی بسیار مهم در هنگام انتخاب پزشک می‌باشد.

در بین افرادی که سایت ارزیابی یک پزشک را در سال گذشته بررسی کرده‌اند،  ۳۵% اظهار داشتند که آنها یک پزشک را بر اساس رتبه‌بندی خوبی که در سایت‌ها داشته  انتخاب کرده و ۳۷% گفتند که بر همین اساس از انتخاب پزشکی که رتبه ضعیفی داشته،
اجتناب کرده‌اند.

البته همه افراد از جستجوی آنلاین استفاده نمی‌کنند. برای مثال، از بین افرادی که از این روش استفاده نمی‌کنند، گزارش شده که ۴۳ % به اطلاعات موجود در اینترنت اعتماد ندارند.

به طورکل، بیماران اهمیت بیشتری به سایر معیارها از جمله میزان تجربه و صحبت شفاهی افراد قایل‌ هستند. تقریبا ۹۰% اذعان می‌دارند که در بیشتر موارد، بیمه سلامتی عاملی است که انتخاب پزشک را تعیبن می‌کند.

میلیون‌ها مشتری اطلاعات مربوط به سلامتی را از مجلات، تلویزیون یا اینترنت، دریافت می‌کنند و برخی از این اطلاعات نیز می‌تواند قابل اعتماد و به روز باشند.

شما چطور اطلاعات خوب را از بد تشخیص می‌دهید؟

اول از همه، به منبع اطلاعات توجه کنید. اگر شما از اینترنت استفاده می‌کنید صفحه ” درباره ما ” را جستجو کنید و توجه داشته باشید که سایت توسط چه شخص یا سازمانی اداره می‌شود؟ به دولت مربوط است یا دانشگاه، یک سازمان سلامتی، یک بیمارستان و یا یک شرکت؟ شما نیاز به اطلاعات غیر مغرضانه و به روز بر اساس جستجوی مجدد دارید.

Best Doctor یکی دیگر از مواردی است که در بیمه‌هایی نظیر بیمه‌های تکمیلی و بیمه‌های بیماری‌های سخت وجود دارد. بیمه‌های سلامتی صادره از شرکت بیمه رحیمیان، اینشوفین نیز دارای این امکان می‌باشد.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ