بیمه و بیماری های ناشی از گرما و رطوبت

عواقب ثانوی بعضی از بیماریها می تواند هزینه درمان را به طور غیر قابل انتظاری بالا ببرد که می توان به عفونتهای قارچی اشاره کرد.  از جمله موارد شایع، عفونتهای قارچی در مسافرت است و چه بسا تجربه داشته و یا شنیده اید؟

قارچ ها موجودات گیاهی، تک سلولی یا چند سلولی هستند و به علت نداشتن کلروفیل، قادر به سنتز گلوکز و تامین غذای خود نیستند و به اجبار به صورت انگلی روی پوست، ناخن و موی انسان و حیوانات زندگی کرده و تغذیه می کنند.

قارچ های بیماری زا می توانند در سطح پوست و مو و ناخن زندگی کرده علایم بالینی ایجاد کنند که به آنها قارچ های سطحی می گویند. بعضی از انواع آنها از طریق پوست و یا استنشاق از مسیر ریه ها و گردش خود به بافت های عمقی رفته و ایجاد بیماری می کنند که به آنان قارچ های عمقی می گویند.

آنتی بیوتیک ها در درمان عفونت های مختلف باکتریایی مورد استفاده قرار میگیرند. این داروها می توانند تعدادی از باکتری های مفید بدن را کاهش دهند. هنگامی که تعداد آنها کاهش یابد، قارچ ها فرصتی برای رشد پیدا میکنند.

در شرایطی که سیستم ایمنی بدن دچار ضعف می شود این فرصت برای رشد و تکثیر قارچها فراهم خواهد شد. بیماریهایی مانند دیابت و برخی از انواع سرطان، باعث میشوند که شخص در معرض عفونت های قارچی قرار گیرد.

چاره کار چیست ؟

جهت امنیت خاطر خود و عزیزانمان با برنامه ریزی برای امروز و فردایمان، با کمترین هزینه در این مسیر که همانا تهیه بیمه، نظیر بیمه های تکمیلی سلامتی و بیمه بیماریهای حاد راهکاری مناسب در این خصوص است.

همچنین پیشنهاد می شود، با توجه به ریسک فاکتورهای موجود و نسبت بروز بیماری هایی نظیر سرطان که طبق آمار بیش از 30 درصد انسانها در طول زندگی دچار یکی از بیماریهای سخت می شوند، خود را به بیمه بیماری های سخت مجهز کنیم.

بیمه های مسافرتی برای افرادی که قصد مسافرت دارند توصیه می شود بیمه های مسافرتی در داخل کشور از استانی به استان دیگر و یا به خارج از کانادا. در این مدل از بیمه ها حتی می توان تا سقف ده میلیون دلار انتظار پوشش را داشت که تصادف، بیماری و شرایط اضطراری را پوشش می دهد و حتا امکانات سرویس پزشک معالج بر سر بیمار از دیگر مزایای جدید می باشد. ( این سرویس مخصوص مسافران به امریکا خواهد بود )

یکی دیگر از نکات مهم بیمه های مسافرتی، ناشنالیتی فرد متقاضی بیمه، آدرس محل زندگی و اولین مکان اقامت مسافر است، جه بسا تعدادی زیادی از بیمه هایی که در زمان مطالبه دچار مشکل می شوند، عدم دقت به این موارد طبق مفاد بیمه نامه خریداری شده می باشد.

شماره تماس شرکت 9053700011 جوابگوی سوالات شما عزیزان میباشد. محمد رحیمیان کارشناس ارشد بیمه و سرمایه گذاری و عضو رسمی مشاوران متخصص بیمه و امور مالی کانادابه شماره ثبت 2065817 است.

mohammad rahimian
محمد رحیمیان
صداقت من مهم تر از درآمد من است.
حتما با من برای مشورت تماس بگیرید.
تلفن مستقیم دفتر تورنتو
905-370-0011 📞
شرکت بیمه رحیمیان از سال ۲۰۰۲ در کانادا فعالیت دارد. ما عضو رسمی مشاوران بیمه و امور مالی در کانادا هستیم و با پشتوانه بیش از ۳۰ سال تجربه در ایران و کانادا، ارائه کننده خدمات بیمه فردی، گروهی و سرمایه گذاری می باشیم. من محمد رحیمیان و همکارانم، با تخصص و تجربه خود در زمینه بیمه، برای مشاوره رایگان در خدمتتان هستیم.
شرکت بیمه رحیمیان در تورنتو کانادا
whatsapp
مشاوره از طریق واتسپ